Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canavarımı satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ibiza tdi sportumu satma kararı aldım. ilgilenenler 0505 369 1925 den bana ulaşabilirler. saat 16:00 dan sonra arayabilirsiniz. kısaca bilgi verirsek 2004 model 148 bin kmde. şasi ve motor on numara.yaklaşık 190 hp ve +400nm tork. en son scw ye 19 bin tl. pazarlık yapılmış hali arkadaşlar. 5 bin tl extra var arabada. ve takas düşünmüyorum 1.4 tdi fiyatına :D

harbi canavar:)
hayırlı satıslar abı

sağol yunus emre

---------- Post added at 02:24 ---------- Previous post was at 02:24 ----------

teşekkürler özgür

hayırlı satışlar...ogün alsın işte bunu...tadı damağında kaldı zatn ;)

Abı suan heralde en mantıklı Tdı ılanı senınkı oldu,sacma sapan fıyatlara satanlar var.Hayırlısı olsun sımdıden

bu arada yapılacak 1300 tl masrafla araba 210 hp ve 450 nm torka sahip olacak arkadaşlar. eğer satılmazsa ben yapacam zaten bu işi. alt yapı hazır yani :D

---------- Post added at 02:28 ---------- Previous post was at 02:28 ----------

Abı suan heralde en mantıklı Tdı ılanı senınkı oldu,sacma sapan fıyatlara satanlar var.Hayırlısı olsun sımdıden

teşekkürler can

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt