Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar

Mert abi beni görmezlikten geliyor sanırım :D

perşembe gelebilirim abi yanına :)

Kanka guzel olmus elıne saglık ama hafıf b renk farkı var gıbı :p Saka b yana 2 uygulamada cok guzel olmus elıne saglık

yok kankü ışık fena yaniltio...bende ilk kapladim renk farki var gibi geldi...olmaması lazım nası olur aynı folyo falan derken ışığın oyunu olduğunu anladim =) saol canim benim =)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

E haliyle bana bırakacak , yağı tuzu yıkanması lazım arabanın :D

Ne kıskanacağım onun arabasını ya yılbaşı hediyesi gibi kaplı arabayı :D

:D
tabi canım buluşmalara da götürürsün benimkini eksik kalmasın,yokuluğumu fark ettirmesin:D

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

Volkan,askerden gelince bence tuning ve modifiye üzerine bi dükkan aç..:)

sezgin o işler çok zor ya...
bana olacak en uygun iş oto yıkama + aksesuar bölümü olan bir dükkan ama acayip sermaye istiyor..bakalim yapacaz birşeyler =)

Volkan gene güzel bişey yapmışsın senin elinden çok iyi geliyor böyle şeyler...
Sonra askerde duyulmasın askeri araçlarada isterler modifiye düşünsenize tankı modifiye ediyor volkan...yürü be kardeşim kim tutar seni...T.S.K.:D

abi zaten arabami da götürüp tankların arasına koymak istiyorum:D kullanmasam bie dursun öyle 2 tankın arasında:D
kısa dönemlerden şöför olmuyormuş olsaydı direk şöförlüğe atlicaktim.
çünkü yapılması gerekenler çok basit....araba daimi olarak temiz olucak yağmur çamur demeden (ki bu zaten benim psikolojik hastalığım:D ) , bir de hızlı kullanmadan komutanı alıp getirip götürüceksin..başka bir şey yok =) keşke şöför olabilsem =)

Volkan gene güzel bişey yapmışsın senin elinden çok iyi geliyor böyle şeyler...
Sonra askerde duyulmasın askeri araçlarada isterler modifiye düşünsenize tankı modifiye ediyor volkan...yürü be kardeşim kim tutar seni...T.S.K.:D

+ 1907

abi zaten arabami da götürüp tankların arasına koymak istiyorum:D kullanmasam bie dursun öyle 2 tankın arasında:D
kısa dönemlerden şöför olmuyormuş olsaydı direk şöförlüğe atlicaktim.
çünkü yapılması gerekenler çok basit....araba daimi olarak temiz olucak yağmur çamur demeden (ki bu zaten benim psikolojik hastalığım:D ) , bir de hızlı kullanmadan komutanı alıp getirip götürüceksin..başka bir şey yok =) keşke şöför olabilsem =)

Ah keşke o kadarla kalsa Volkan :) Bir ara gelince unutmada konuşalım bunu :)

çocuklar okula götürülür, derhaneden alınır, hanımlar kuaföre götürülür, gezmeye götürülür :D

oh mis işte ya..bütün gün reno da olsa araba kullaniosn abi daha ne istenir..dışarıyı görüyosun..dışarıdaki hayata uzaktan da olsa bakıyosun ediyosun..mis mis.

çocuklar okula götürülür, derhaneden alınır, hanımlar kuaföre götürülür, gezmeye götürülür :D

O kadarla kalıyor mu Ozan :) ?

oh mis işte ya..bütün gün reno da olsa araba kullaniosn abi daha ne istenir..dışarıyı görüyosun..dışarıdaki hayata uzaktan da olsa bakıyosun ediyosun..mis mis.

Sen gelde ben sana bir de işin kademe bölümünü anlatayım :)

Geri
Üst Alt