Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında aux tarafından paylaşıldı.

1. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    Herkese selamlar...
    bugün yine boş bir günümdü..uzun zamandir kafamda olan projeleri gerçekleştirmek için ekipmanı almıştım ancak vakit bulamıyordum..kısmet bugüneymiş..
    öncelikle deneme amaçli 1 metre aldiğim bükülebilir , arkası yapışkanlı krom çubuklari 1 tane hoparlör kapağina monte ettim ve sonuç bence güzel oldu...uzun zamandir böyle hoparlör kapaği istiyordum =) (sabitleme esnasinda bantlar kuvvetli yapiştiği için önceden siyaha boyattiğim hoparlör kapağinin boyasında biraz zedelenme oldu..onları bir ara rötuşlayacağım.)

geçen hafta , leonun hatlarina pek uyumlu olmadiğini düşündüğüm halde kafamdaki bu projeyi gerçekleştirmek amacıyla aldığım eski kasa cupra R lip'ini düşündüğüm şekilde kapladim..
    lip'in eski hali;

kaplanmış hali;

2. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    85
    48
    Ellerine sağlık Volkan çok şık olmuş...

3. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    İğrenç olmuş Volkan Bey

4. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    ön lip süper durmuş volkan eline sağlık....

5. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    arkadaşlar lipi cupra tampona taktıracak olan arkadaşlar bence bu şekilde lip'in yan kısımlarını aracın gövde rengine boyatsın ki mert bey'e biraz eziyet olsun =)

6. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Hayatta işim olmaz hiç uğraşamam valla . Alırsınız bir sprey boya Volkana gidersiniz o yapar = )

7. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    spray boyayla aracin gövde rengini tutturabilme ihtimali nedir sizce mert bey =)))
    dolayisiyla serviste boyanması şarttır:D

8. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Çoktur Çoktur hiç merak etme iyi bir boya satan firmadan elde edilebilir. Volkana götürün zaten o size yardımcı olur arkadaş merak etmeyin siz hiç

9. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    ha ha ha ...volkan 12 araliktan sonra yok..asker kendisi =)
    mert beyin başını benim yerime sık sık ağrıtın =)

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    12 aralıktan sonra nolacak bu canavar? oda asker olmayacaktır sanırım.

Sayfayı Paylaş