Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Can Sıkıntısı Gidermek için Çalışmalar

aux

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar...
bugün yine boş bir günümdü..uzun zamandir kafamda olan projeleri gerçekleştirmek için ekipmanı almıştım ancak vakit bulamıyordum..kısmet bugüneymiş..
öncelikle deneme amaçli 1 metre aldiğim bükülebilir , arkası yapışkanlı krom çubuklari 1 tane hoparlör kapağina monte ettim ve sonuç bence güzel oldu...uzun zamandir böyle hoparlör kapaği istiyordum =) (sabitleme esnasinda bantlar kuvvetli yapiştiği için önceden siyaha boyattiğim hoparlör kapağinin boyasında biraz zedelenme oldu..onları bir ara rötuşlayacağım.)

geçen hafta , leonun hatlarina pek uyumlu olmadiğini düşündüğüm halde kafamdaki bu projeyi gerçekleştirmek amacıyla aldığım eski kasa cupra R lip'ini düşündüğüm şekilde kapladim..
lip'in eski hali;

kaplanmış hali;

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Hayatta işim olmaz hiç uğraşamam valla . Alırsınız bir sprey boya Volkana gidersiniz o yapar = )

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
spray boyayla aracin gövde rengini tutturabilme ihtimali nedir sizce mert bey =)))
dolayisiyla serviste boyanması şarttır:D
Çoktur Çoktur hiç merak etme iyi bir boya satan firmadan elde edilebilir. Volkana götürün zaten o size yardımcı olur arkadaş merak etmeyin siz hiç

aux

Kayıtlı Üye
Çoktur Çoktur hiç merak etme iyi bir boya satan firmadan elde edilebilir. Volkana götürün zaten o size yardımcı olur arkadaş merak etmeyin siz hiç
ha ha ha ...volkan 12 araliktan sonra yok..asker kendisi =)
mert beyin başını benim yerime sık sık ağrıtın =)

fnasif

Kayıtlı Üye
12 aralıktan sonra nolacak bu canavar? oda asker olmayacaktır sanırım.