Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

can sıkan çizikler

agape666

Kayıtlı Üye
merhabalar,geçen günlerde kırklareli'ne gittim yollar yer yer çok bozuk ve mıcır dökülmüş. yol, köy yolu 62 km de olunca bende bastım tabi mıcırlı yola girince teker taşları fırlatıp çizmiş arabanın astarı çıkmıs ufak çizikler ama arabam yeni olduğu için canımı sıktı elimde şeker beyazı boya var ama belli oluyo rutuş yapınca servise götürdum sadece pasta ile temizledier bunları tamamen nasl yok edebilirim

Ekli dosyalar

• xx.jpg
    xx.jpg
    121.3 KB · Görüntüleme: 74
  • xxx.jpg
    xxx.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 73
maltepede maxıcar senin sorunlarını çözer

Geçmiş olsun, söz konusu paneller boyanmadan yok olmazlar.

orhan bey ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum ama kafanıza pek takmasyın sakın boyatmayada kalkmayın pasta cila boya koruma çekin en fazla. zira inşallah olmaz ama her geçen hafta mutlaka yenileri geliyor. en iyisi arabayı yıkatmamak kir içinde çok belli olmuyor :(
bende önce uzun yolda kayon tır taşları çıktı. sonra tampon çizildi sonra dangolozun biri sağ kapının altını çizdi sonra beyaz bir büyük araç sağ çamurluğu göçertti dünde tabanı sürtmüşüm sağ arka tekerin önündeki plastik muhafaza kırılmış. bunların hepsi 4 aydan kısa sürede oldu üstelik büyük çoğunluğunda arabada bile değildim geçtim hatalı olmayı. daha yoldaki fırçalı katillerin kapuuta bıraktıkları izleri anlatmıyorum bile anladığım kadarıyla gerçekten sakınan göze çöp batıyor.

Geçmiş olsun ben gideceği kadar götüreceğim sonra gmg de mat füme kaplamanın tadına bakıca inşallah

size hak veriyorum sakınan göze gerçekten çöp batıyor arabayı aldığım satıcıda öyle demişti sakın onem verme die sizede çok geçmişler olsun caner bey allah bi daha yaşatmasın bunları bide maxi car'ı araştırayım bari

teşekkür ederim kaskonuzun mini onarımını bir araştırın bence kasakonun anlaşmalı olduğu firmalarda mini tamir onarım hizmetleri oluyor bu kapsamda kapattırabilirsiniz ama yine boyamaları gerekir gibi.

Geri
Üst Alt