Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canım sıkkın

sağlıktan önemli bise yok sıkma canını abi geçer herşey düzelir inşallah..

Takma kafana ibocum,herşey düzelir zamanla...şerefe..:drink:

Sana çoktan afiyet olmuş kafanı dağıtmışsındır İbrahim...Sebep ne olursa olsun Şerefinle birlikte olsun :)

yarasın yaşamadan öğrenilmez onun için cezmi abim güzel söylemis bununda bir güzelliği var

Ufak tefek operasyonlar sayesinde güzel uyandım. Hepinize sonsuz teşekkür ederim. Yanımda olduğunuzu bilmek harika birşey..iyiki varsınız

İbrahim nasılsın kardeşim konuyu yeni okudum. önemli birşey yoktur inşallah yapabileceğim birşey varsa biliyorsun bir telefon kadar yakınındayım

vay be

kayseride olsanda şu kafaları beraber dağıtsaydık nerelere götürürdüm seni dağılacak kafa bile kalmazdı sende

şaka bir tarafa hiç bir şey tatlı canını sıktığına değmiyor her şey olacağına varıyor salla gitsin.

şerefe :drink::drink::drink:

vay be

kayseride olsanda şu kafaları beraber dağıtsaydık nerelere götürürdüm seni dağılacak kafa bile kalmazdı sende

şaka bir tarafa hiç bir şey tatlı canını sıktığına değmiyor her şey olacağına varıyor salla gitsin.

şerefe :drink::drink::drink:

Güzel olurdu ama kayseri de gidecek bir yer varmı ki:) Ancak kapadokyaya giderdik sanki:)

İbrahim nasılsın kardeşim konuyu yeni okudum. önemli birşey yoktur inşallah yapabileceğim birşey varsa biliyorsun bir telefon kadar yakınındayım

Kardeşim benim. Teşekkür ederim. Önemli bir konu vardı tabikide. Sanki çözümlendi gibi.. bakalım..

Geri
Üst Alt