Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

canımı çok sıktı

cok geçmiş olsun , tofaşı satsa arabanın arka tambonunu karşılayamaz , istanbul gibi bir yerde duran arabaya vurmak gerçekden cok büyük bir başarı böyle salak insanlar oldukdan sonra istediğimiz kadar herşeyden sakınalım boşa

kardeşim onunla geçmiş olsun allah beterinden saklasın nası bi söfördür bu düz yolda da gidememişşş:(

saol kazımım o şöför değil zaten kasap daha araç kulanmayı yeni öğreniyormuş ilk siftahı benim araçta yaptı dana:mad:
allah sabır versin kardeşim ne kadar sakınırsan cöp batıyor gözüne allahtanki tamponu hedef almış acemi sansı o dananın usta söför oldugunu düşünmek bile iştemiyorum

geçmiş olsun kardeş ya allah dan kaportada bişeyyok

cok geçmiş olsun , tofaşı satsa arabanın arka tambonunu karşılayamaz , istanbul gibi bir yerde duran arabaya vurmak gerçekden cok büyük bir başarı böyle salak insanlar oldukdan sonra istediğimiz kadar herşeyden sakınalım boşa

aynen doğru söylüyorsun kardeşim

Geçmiş olsun hocam.
Aslında benim takıldığım nokta yeni araba sürmeye başlayacak kişinin düşük modelle sürüş deneyimi kazanması. Ne de olsa kendinde ki araba düşük modelli ve çarpsa da onun arabasına birşey olmayacak. Ama aynı kişi sıfır bir araba alsa sanırım biraz daha dikkatli olur arabayı sürerken.
Diğer yandan da kaza bu herkesin başına gelebilir ALLAH korusun hepimizi. 2 tarafada geçmiş olsun.

Geçmiş olsun hocam.
Aslında benim takıldığım nokta yeni araba sürmeye başlayacak kişinin düşük modelle sürüş deneyimi kazanması. Ne de olsa kendinde ki araba düşük modelli ve çarpsa da onun arabasına birşey olmayacak. Ama aynı kişi sıfır bir araba alsa sanırım biraz daha dikkatli olur arabayı sürerken.
Diğer yandan da kaza bu herkesin başına gelebilir ALLAH korusun hepimizi. 2 tarafada geçmiş olsun.

saol bora

Geri
Üst Alt