Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Canı sıkılan ankaralılar hadi dışarı çıkıyoruz!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeChİ

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar canımız sıkıldı igci_01(mehmet) kardeşim ve ben buluşma kararı aldık isteyenler bu gece yanımıza gelebilir. Yer çankaya üniversitesi merkez kampüs önündeki otoparkımız.. Orada buluşup Kafa nereye biz oraya yapcaz:eek: gelmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bekleriz.:D bana burdan ulaşabilirsiniz herhangi bir yer değişiklerinde ulaşmanız için numaram : 0541 283 31 00 dır.:D

evet beyler SCW ankara çok uyudu uyanın!!!herkesi beklioruz hoş muhabbetimize..

herkezi beklioruz belli süre orda olucaz ondan sonra yer değişikliği yapıcaz arkadaşlar haberiniz olsun beni telden arayabilirsiniz şimdi cıkıorum bende :) hadi ankara uyumaaaa:eek:

Çok güzel bir muhabbet ortamımız oldu gelen ve gelmeyen herkeze teşekkürler. resimleri bekliorum mehmetcim:p:eek:

http://imageshack.us/photo/my-images/43/img0394wr.jpg/

kanka sadece bu var bende,geç saat olduğundan kendimizi çektirecek adam bulamadığımızdan fotografımızı çekmemişiz
smile.gif
smile.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt