Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Camlardaki sürtünmeler ve bir kaç soru?

cam filmi ses yaparmı aynı sorun bendede var bana fılmden dedıler ama bılemıyorum aracı yenı aldım bende baktıracagım.

dostum seatın cam kaldırma sistemi biraz farklı onun için mekanizmaya bakılınca kesinlikle yağlama isteyen bir sistem. söktür yağlat düzelir. 50 tl ye hallettim ben. (ama iyi bir ustaya söktür çünkü her yer tırnaklı )

ewet söktürüp yağlatman yeterli olacaktır. benimkindede yapıyor bir çok Seat yapıyor bu sesi

Camdan gelen seslerin ilacını yazdık diye hatırlıyorum sitede olması lazım ama? :) tekrar edelim...
Bu sesten dolayı kapı lastiklerini söküp yıkadım tertemiz yaptım en ufak bir faydası olmadı ve kafam attı. Çatur çutur söktüm kapı panzotunu(siz böyle sökmeyen dikkatli sökün joeblackinde dediği gibi heryer tırnak çıtır çıtır kırılıyor.) Önüme gelen haraketli olabilecek heryerine gres sürdüm en ufak bi değişiklik olmadı. Son olarak orda bi tel ilişti gözüme.. Gaz teli misali bi tel biraz paslanmış gibiydi ve çözüm ondaydı. Ona azıcık gres sürdüm olay çözüldü. Bu Arada panzotu sökerken çıkan aralıklara bakın bi noktada o tel göründüğü anda bırakın sökmeyi. O aralıktan azcık gres sürün yeterli olur. Tamamen panzot sökülmedende yapılabiliyor tecrübe ile sabit.

Geri
Üst Alt