Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

camlar acıkken kapılardan gelen ses.

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında clascocuq tarafından paylaşıldı.

1. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    arkadaşlar özellikle bu yakın zamanda olmaya başladı cam acıkken kapıyı kapatığımda şıkırtı sesı gelıyo hepsın den deyıl ama rahatsız edıcı bir ses bunlara nerde baktırabılırım anadolu yakasında .bir kaç kişiye sordum cam fitileri kapının içindeki onları ayarları bozulmuştur dediler .yardımcı olursanız sevinirim.

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    alla alla bu bende aracı aldığımdan beri var..bende cam açık içinde sallanıyodur diye düşünüyodum

3. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    ama öncesinde böle bi ses yoktu bende.

4. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    bendede aldığımdan beri var eriniyorum baktırmaya

5. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    ben ilk ayna kapağından geliyor sanmıştım..camdan geliyormuş..şimdi gidicem kapılar sökülcek düzgün sıkmıycaklar bu sefer müzik dinlerken abuk subuk sesler gelicek..

6. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    evet bende sırf bu yüzden baktırtmıyorum daha beter olur dıye.

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    sorarım gider ama dokundurur muyum orası meçhul..yada başında dururum yapılırken :D

8. hades

hades SCW Üyesi

352
    127
    43
    Aynı sorun bende de vardı sag önkapı çamında . Panzotu söktüm ve cam kızagını ve dişlileri iyice yagladım hatta ne gördüysem içerde yagladım diyeyim :) ve ses gitti. Yalnız kapı panzotu çok zor sökülüyor, takılırken de ise daha zor ve uzun ugaraş istiyor benimgibi ilk defa sökecekler için. Sökümde cok dikkat edin takarken karşılamalarda sorunlar cıkarıyor zorluyor .

9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    bu sorun bende de var doğrusu çoğu arabada var seat servisine bu durumu sordum tam açıkken yada tam kapalıyken yapmaz ama bu ikisinin arasındayken yapması normal kaldırma indirme mekanizması camı sımsıkı tutmadığı için arada boşluk oluyor cam sallanır ses yapar normaldir dediler

Sayfayı Paylaş