Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

camdaki filme ceza yok...

Bende az önce aylaşacaktım baktım ki benden önce davranılmış :)

iyimiş.. türkiye klasiği işte illa omuzu bol yıldızlı biri görecek askerdeki gibi yada sivildeki gibi. yollar bozuk olur aylarca telefon edersin kimse gelmez, geçerken belediyeden rütbeli görür ertesi gün asfaltlanır aynı.

. . .

Daha Pazartesi günü avukat bir arkadaşımla bu konu ile ilgili konuşmuştuk.
Yaz mevsimi şartlarının artık değiştiğini güneş ışıklarının daha dik ve yoğun geldiğini.
Bu ve buna benzer sebeplerle yasal bir başvuru yapılırsa. Cam filmlerinin serbest olabileceğini söylemiştim.

. . .

evet aslında hakkımızı arasak daha bir çok şeyde bizden yana bir cok karar cıkabilir aman kim ugraşacak diyoruz mahkemeyle ödüyoruz cezayı sinemize cekiyoruz bir çok şeyi illa avukat olmaya gerek yok yanii adamlar kanunu biliyo itirazını ediyo her konudada haklı cıkıyo kredi kartı paraları bak bide cam cezası cıktı

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

evet aslında hakkımızı arasak daha bir çok şeyde bizden yana bir cok karar cıkabilir aman kim ugraşacak diyoruz mahkemeyle ödüyoruz cezayı sinemize cekiyoruz bir çok şeyi illa avukat olmaya gerek yok yanii adamlar kanunu biliyo itirazını ediyo her konudada haklı cıkıyo kredi kartı paraları bak bide cam cezası cıktı

trafik polislerinin bu haberi okuması lazım yoksa kafasına göre araçları çevirip ceza yazıyolar

trafik polislerinin bu haberi okuması lazım yoksa kafasına göre araçları çevirip ceza yazıyolar
bugunun gazetesini araçda bulundurmak lazım :D gerci biz yazalımda sen mahkemede iptal etdir der kesin bir cogu pişkin pişkin takmışlar abi adamlar kafayıı gitsen baksan kendi özel araclarında bile vardır cam filmi kesin ;)

bugunun gazetesini araçda bulundurmak lazım :D gerci biz yazalımda sen mahkemede iptal etdir der kesin bir cogu pişkin pişkin takmışlar abi adamlar kafayıı gitsen baksan kendi özel araclarında bile vardır cam filmi kesin ;)

sonunda film cezasını kaldırdılar bu zamana kadar bir avukatın hakkını aramasını bekliyorduk :) polisler yine zorluk cıkartacaktır o yüzden ben gazeteyi yanımda gezdirmeyi planlıyorum

sonunda film cezasını kaldırdılar bu zamana kadar bir avukatın hakkını aramasını bekliyorduk :) polisler yine zorluk cıkartacaktır o yüzden ben gazeteyi yanımda gezdirmeyi planlıyorum

hayal şimdilik bunlar bence :) cezamızı yeriz öder gideriz...

hayal şimdilik bunlar bence :) cezamızı yeriz öder gideriz...

bu haberi trafikçilerin pek umursayacağını düşünmüyorum.

Geri
Üst Alt