Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

camdaki filme ceza yok...

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında silentstorm61 tarafından paylaşıldı.

1. silentstorm61

silentstorm61 SCW Üyesi

436
    139
    43
  2. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Bende az önce aylaşacaktım baktım ki benden önce davranılmış :)

3. batum

batum SCW Üyesi

453
    115
    43
    iyimiş.. türkiye klasiği işte illa omuzu bol yıldızlı biri görecek askerdeki gibi yada sivildeki gibi. yollar bozuk olur aylarca telefon edersin kimse gelmez, geçerken belediyeden rütbeli görür ertesi gün asfaltlanır aynı.

4. huseyincoban

huseyincoban SCW Üyesi

59
    5
    8
    . . .

Daha Pazartesi günü avukat bir arkadaşımla bu konu ile ilgili konuşmuştuk.
    Yaz mevsimi şartlarının artık değiştiğini güneş ışıklarının daha dik ve yoğun geldiğini.
    Bu ve buna benzer sebeplerle yasal bir başvuru yapılırsa. Cam filmlerinin serbest olabileceğini söylemiştim.

. . .

5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    evet aslında hakkımızı arasak daha bir çok şeyde bizden yana bir cok karar cıkabilir aman kim ugraşacak diyoruz mahkemeyle ödüyoruz cezayı sinemize cekiyoruz bir çok şeyi illa avukat olmaya gerek yok yanii adamlar kanunu biliyo itirazını ediyo her konudada haklı cıkıyo kredi kartı paraları bak bide cam cezası cıktı

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

evet aslında hakkımızı arasak daha bir çok şeyde bizden yana bir cok karar cıkabilir aman kim ugraşacak diyoruz mahkemeyle ödüyoruz cezayı sinemize cekiyoruz bir çok şeyi illa avukat olmaya gerek yok yanii adamlar kanunu biliyo itirazını ediyo her konudada haklı cıkıyo kredi kartı paraları bak bide cam cezası cıktı

6. umit

umit SCW Üyesi

164
    37
    28
    trafik polislerinin bu haberi okuması lazım yoksa kafasına göre araçları çevirip ceza yazıyolar

7. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    bugunun gazetesini araçda bulundurmak lazım :D gerci biz yazalımda sen mahkemede iptal etdir der kesin bir cogu pişkin pişkin takmışlar abi adamlar kafayıı gitsen baksan kendi özel araclarında bile vardır cam filmi kesin ;)

bugunun gazetesini araçda bulundurmak lazım :D gerci biz yazalımda sen mahkemede iptal etdir der kesin bir cogu pişkin pişkin takmışlar abi adamlar kafayıı gitsen baksan kendi özel araclarında bile vardır cam filmi kesin ;)

8. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey SCW Üyesi

238
    26
    28
    sonunda film cezasını kaldırdılar bu zamana kadar bir avukatın hakkını aramasını bekliyorduk :) polisler yine zorluk cıkartacaktır o yüzden ben gazeteyi yanımda gezdirmeyi planlıyorum

sonunda film cezasını kaldırdılar bu zamana kadar bir avukatın hakkını aramasını bekliyorduk :) polisler yine zorluk cıkartacaktır o yüzden ben gazeteyi yanımda gezdirmeyi planlıyorum

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    hayal şimdilik bunlar bence :) cezamızı yeriz öder gideriz...

hayal şimdilik bunlar bence :) cezamızı yeriz öder gideriz...

10. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    bu haberi trafikçilerin pek umursayacağını düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş