Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Camda Olimpia mı Doraglass mı?

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzunca bir aradan sonra herkese merhaba. İnşallah herkes iyidir.

Toledomun ön camı çatladı. Kasko şirketi Olimpia veya Doraglass servislerinde ücretsiz değiştirebileceğimi söyledi.

Sizce hangi markayı tercih edeyim ? Önerilerinizi bekliyorum.

iyiki cam çatlamışta gelmişsin yoksa gelmeyecek missin :) kardeşim yetkili serviste degısmen en mantıklısı 150 tl fark verip zira yansanayı takılan camlar canını sıkacakdır gece karsıdan gelen aracın ısıgını süzmeden arac içine alıyor ve güneşli havalarda mercek gibi ısıtıyor bunlar filtresiz camlar yandan bakınca araç camında dalgalanmalar göreceksin bence taktırma git serviste orjinali taktır derim

iyiki cam çatlamışta gelmişsin yoksa gelmeyecek missin :) kardeşim yetkili serviste degısmen en mantıklısı 150 tl fark verip zira yansanayı takılan camlar canını sıkacakdır gece karsıdan gelen aracın ısıgını süzmeden arac içine alıyor ve güneşli havalarda mercek gibi ısıtıyor bunlar filtresiz camlar yandan bakınca araç camında dalgalanmalar göreceksin bence taktırma git serviste orjinali taktır derim
Aynı olay başıma geldi servisin de taktırın araç bir gün orda kalıyor ama hiç bi yerinde kusur bulamıyorsunuz 180tl fark ödemiştim

Valla sözde bu iki firma da orjinal cam takıyoruz diyorlar fakat bariz bir fark oluşuyor bir ay önce caddy ön cam değişimi yapıldı olimpia da en alt kısımda bombe vardı ve görüntü bozuluyordu adamlar normal desede ben söktürüp geri iade edeceğimi söyledim ve serviste yaptırdım hiç sıkıntı olmadı diğer camıda iade ettim servis cam stok durumuna göre değişim yapıyor birde eksper olayı var cam ellerinde yoksa araç resmini çekip cam gelene kadar bekletiyorlar ama nakit yaptırıcam dersen aynı gün gidip alıyorlar camı

kurye ile elden teslime verildi

Arkadaşlar 4 senedir kullandığım cam Olimpia. Bir sıkıntı farketmedim.Orjinalle hiç kullanmadım. Yani fark nedir bilemiyorum.

Seat servisine fark odeyince kasko falan delinmiyor de mi? Arabaya 4 senedir kasko yaptırıyorum. Tam işe yaraycak, siz de git fark öde diyorsunuz :) O farkı hiç odeyesim yok ama şimdi yine de Seat servisini bi arayayım.

Kasko yaptırırken ön camın yetkili serviste orj. olarak değişimin tercih etmenizde fayda var.

Servisi aramaktan vazgeçtim. Sigortacımı aradım. O illa Doraglass taktır, taktıran arkadaşlar çok memnun dedi. Neden bilmiyorum Olimpia taktırasım geldi.Gittim yarım saatte hallettiler. Gayette güzel oldu.

Yılda Bir defa değişim kasko delmiyo yan sanayiye 1tl ödemessiniz ama serviste takılırsa %20 y di galiba farkı alıyolar

Geri
Üst Alt