Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Camaro vs Corvette..

Camaro vs Corvette

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iki arac arasında buyuk farklılıklar var..corvette ss segmenti ve egzotık segmentınde,camaro ıse sport segmentındedır..surat,performans olarak (camaroyu ss olarak dusunuyorum,v6 ıse mukayese etmeye bıle degmez)camaro agırlık farkından dolayı corvettenın gerısınde kalacaktır..hemde baya bı gerısınde..camaro sahıbı bır cok arkadaslarım oldu..meraktan dolayı..ancak suan hepsı corvette kullanıcısıdır :)

Hakan araçları yarıştırma olarak değilde kullanım olarak ikilemde kaldık,yoksa tabiki kıyaslanmaz c06 lar 450 beygirlerde camaro ss 300 küsürlerde..

ama Camaro yu günlük kullanıma daha uygun görüyorum Corvette e göre..O yüzden ikilemde kaldı kardeşim..

Hakan araçları yarıştırma olarak değilde kullanım olarak ikilemde kaldık,yoksa tabiki kıyaslanmaz c06 lar 450 beygirlerde camaro ss 300 küsürlerde..

ama Camaro yu günlük kullanıma daha uygun görüyorum Corvette e göre..O yüzden ikilemde kaldı kardeşim..
gunluk ıse ve anladıgım kadarı ıle v6 dusunuyosunuz.. kesınlıkle camaro derım bende..ancak mumkunse manuel vıtesını bulmaya calısın..zıra sanzıman kırmak ıcten degıldır..

camarro diyorum bende :)

- - - Updated - - -

camarro diyorum bende :)

gökhan camaro diyorum 1,2 tsi leon takaslı :) bu kez unutma

Gökhan abi, iki araçta mükemmel araç, kardeşinin stili nasıl bilmiyorum ama corvette, camaronun yanında oyuncak araba gibi kalıyor. Camaronun duruşu daha asil ve ağır. O nedenle ben Camaro diyorum ve Sarı bi Camaro alın Transformers'taki Bumblebee gibi gezin :D En iyisi.

Valla Murat dün ikisiylede caddede turladım,Corvette Borla egzos vardı gaza basmaya utandım,Camaro ise daha günlük kullanıma uygun daha uysal ama gaza bastığındada hakkını veren bir araç,ama kardeşim hala Corvette yanlısı bu akşam bir tane bakmaya gidecez bakalım anlaşırsak Corvette gibi duruyor şu an..

Dediğim gibi, kardeşinin stili Corvette'dir. Yani biraz farklı yapıdalar zaten. Mesela ben Corvette gibi uçarı araçları sevmem pek. Nedense oyuncak araba gibi geliyor. He olsa binerim ama kıyaslama esnasında daha ağır ve spor araç varsa onu tercih ederim. :) Kardeşin benden farklı düşünüyor. :)

Alsın corvette'i o zaman pişman olmaz bence.

Konu sapmasın sadece öylesine söyleyim, ben Ferrari'yi pek sevmem oyuncak araba gibi geliyor. Ama Lamborghini daha ağır sert ve spor duruyor bana göre. Bu bakış açısı her insanda farklıdır. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt