Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cama Film Çektirmek

Ben aracımı aldığım gün sonax ta yaptırmıştım ve sökme takma tarzı şeyler yaşanmadı ayrıca sonax tan yaptırmanızı tavsiye edebilirim çünkü adamlar cam filmine TÜV belgesi veriyolar böylelikle polisle de sorun yaşamazsınız :eek:key:

istedikleri kadar belge versinler film demek polisle uğraşmak demek ben kullanmıyormuyum kullanıyorum hatta filmsiz araca bindiğim zaman kendimi çıplak hissediyorum sorun yaşamadım mı hiç bir çok sefer yaşadım ama gene olsa gene yaparım film vazgeçilmez tek aksesuarım ışıklarda yanınızda aileniz yada bayan arkadaşlarınız varken aracın içine düşecek gibi bakan tiplere karşı en etkili çözüm :)

100 tl ye çektirdim camları söküp yaptılar o esnada müzik sistemi de bağlanacağı için zaten sökeceklerdi her yeri filmde aradan çıktı ses yada başka bir olumsuz sonuçla karşılaşmadım 10 bin km dir kullanıyorum

istedikleri kadar belge versinler film demek polisle uğraşmak demek ben kullanmıyormuyum kullanıyorum hatta filmsiz araca bindiğim zaman kendimi çıplak hissediyorum sorun yaşamadım mı hiç bir çok sefer yaşadım ama gene olsa gene yaparım film vazgeçilmez tek aksesuarım ışıklarda yanınızda aileniz yada bayan arkadaşlarınız varken aracın içine düşecek gibi bakan tiplere karşı en etkili çözüm :)

100 tl ye çektirdim camları söküp yaptılar o esnada müzik sistemi de bağlanacağı için zaten sökeceklerdi her yeri filmde aradan çıktı ses yada başka bir olumsuz sonuçla karşılaşmadım 10 bin km dir kullanıyorum

Kesinlikle orası oyle uğraşmak isteyen polis her türlü uğraşır ve sizinde söylediğiniz gibi film de benim vazgeçilmezlerim den biri çünkü arabaya kız arkadaşım biniyo ailem biniyo ve dısardan bakılması benımde hiç hoşuma gitmiyo ve en onemlısı güneş ışınlarını kestiği için seviyorum

Geri
Üst Alt