Cama Film Çektirmek | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Cama Film Çektirmek

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında smz tarafından paylaşıldı.

1. smz

smz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar, Ankara'da 3 ayrı yere sordum. Leon'a cam filmi çekmek için camların sökülmesi ve ya kapı döşemesinin sökülmesi gibi işlemlerden söz ettiler. Sizce böyle birşeyin olması zoraki mi? ve Ankara'da tavsiye edeceğiniz güvenilir bir yer var mı?

2. _AS_

_AS_
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    63
    Şart değil öyle birşey. Geçen sene Ekim ayında 90 liraya cam filmi yaptırdım camlar sökülmeden 2 gün sonra şöför camı attı gittim değiştirdiler. Hala daha taş gibi duruyor. Cam filmine uçuk fiyatlara karşıyım muhakkak daha kalitelidir sonax vs. ama polis sök dediğinde içim acımaz en azından:)

3. Küheylan

Küheylan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    kapı döşemelerinin sökülerek takılmasıyla daha sağlam oluyor, filmin uçları zamanla kalkmamış olur .. sağlam bir firma seçilmesi uygun olur sökme işleminde döşemelere zarar vermemesi lazım .

4. floodlight

floodlight
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    camların sökülmesine gerek yok. işinin ehli bir usta gayet de güzel yapacaktır camları sökmeden. cam söktürme işine sakın girmeyin. sonra kapı içlerinden çeşitli sesler gelmeye başlıyor zamanla da sinir bozuyor.

90 lira civarında istanbul'da hallediliyor iyi ustalar tarafından ama ankara'da bu konuyu halledebilecek kimse bilmiyorum...

ankaralı arkadaşlar ilgilenecektir konuyla diye düşünüyorum. kolay gelsin size.

5. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    GMG Garage'ye gidin. Hem işçilikleri çok iyi hem de sponsorumuz.

6. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113

okudum tam yazacaktım ki yazmışssın

7. smz

smz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    GMG Garaj ile telefonda görüştüm, bana aracımın markasını sordular leon diyince kapı içindeki döşemeleri sökmemiz gerekiyor dediler. :)

8. ilkerbilim

ilkerbilim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    63
    Sökülecekse onlar söksün =) Arka cam açılırken kenara doğru gittiği için sökülüyor heralde.

9. E_G_E

E_G_E
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    Ben aracımı aldığım gün sonax ta yaptırmıştım ve sökme takma tarzı şeyler yaşanmadı ayrıca sonax tan yaptırmanızı tavsiye edebilirim çünkü adamlar cam filmine TÜV belgesi veriyolar böylelikle polisle de sorun yaşamazsınız :eek:key:

10. mystyl

mystyl
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    "cam filmine TÜV belgesi" derken tam olarak nedir bu?

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş