Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cama Film Çektirmek

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, Ankara'da 3 ayrı yere sordum. Leon'a cam filmi çekmek için camların sökülmesi ve ya kapı döşemesinin sökülmesi gibi işlemlerden söz ettiler. Sizce böyle birşeyin olması zoraki mi? ve Ankara'da tavsiye edeceğiniz güvenilir bir yer var mı?

Şart değil öyle birşey. Geçen sene Ekim ayında 90 liraya cam filmi yaptırdım camlar sökülmeden 2 gün sonra şöför camı attı gittim değiştirdiler. Hala daha taş gibi duruyor. Cam filmine uçuk fiyatlara karşıyım muhakkak daha kalitelidir sonax vs. ama polis sök dediğinde içim acımaz en azından:)

kapı döşemelerinin sökülerek takılmasıyla daha sağlam oluyor, filmin uçları zamanla kalkmamış olur .. sağlam bir firma seçilmesi uygun olur sökme işleminde döşemelere zarar vermemesi lazım .

camların sökülmesine gerek yok. işinin ehli bir usta gayet de güzel yapacaktır camları sökmeden. cam söktürme işine sakın girmeyin. sonra kapı içlerinden çeşitli sesler gelmeye başlıyor zamanla da sinir bozuyor.

90 lira civarında istanbul'da hallediliyor iyi ustalar tarafından ama ankara'da bu konuyu halledebilecek kimse bilmiyorum...

ankaralı arkadaşlar ilgilenecektir konuyla diye düşünüyorum. kolay gelsin size.

GMG Garage'ye gidin. Hem işçilikleri çok iyi hem de sponsorumuz.

Sökülecekse onlar söksün =) Arka cam açılırken kenara doğru gittiği için sökülüyor heralde.

Ben aracımı aldığım gün sonax ta yaptırmıştım ve sökme takma tarzı şeyler yaşanmadı ayrıca sonax tan yaptırmanızı tavsiye edebilirim çünkü adamlar cam filmine TÜV belgesi veriyolar böylelikle polisle de sorun yaşamazsınız :eek:key:

Geri
Üst Alt