Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cam temizliği Yardım

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında xcoderx tarafından paylaşıldı.

1. xcoderx

xcoderx SCW Üyesi

174
    13
    18
    Merhaba Arkadaşlar,
    Geçenlerde aracımı yıkadım.Aracı bolca şampuanlı su ile yıkadıktan sonra yaklaşık 10-15 dk su ile durulayamadım daha sonra duruladım.Sonrasında aracın camlarında izler kaldı ve camsil ile vs gideremiyorum.Bunun çözümü kolay yolu varmıdır, yoksa zamanamı bırakacağız.

2. imprezaWRC

imprezaWRC SCW Üyesi

72
    5
    8
    Muhtemelen kireç lekeleri kalmıştır.
    1-Kil ile çıkartabilirsin.
    2-Nigrin cam cilası veya beyaz kutuda satılan sonax cam cilası ile giderebilirsin.

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  3. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    kardeşim sana en kolay formülü söylüyorum şuan :) bildiğimiz sirkeyi eline alıyosun bi pamukla yapmaya özen göster pamuğu iyice ıslayarak siliyosun yalnız bol sirkeli yapki silerken kurumasın iyice ovaladıktan sonra güzelce kuruluyosun bu kadar kolay gelsin :)

4. imprezaWRC

imprezaWRC SCW Üyesi

72
    5
    8
    İhtimalle o kireç lekeleri araç boyasında da oluşmuştur. Kireç boya yüzeyinde özellikle güneş altında bir müddet sonra kuş pisliği kadar olmasada boyayı yakmaya başlar.
    Tavsiyem aracınıza komple kil ile yüzey temizliği yapın.

5. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Camda kalmışsa, kaporta da kalmıştır, 1-2 defa prof. güzel yıkama yapıldıktan sonra hafif bir cila ile konu unutulur gider. Agresif ve hızlı çözümlerde iz kalma olacılığı doğabilir.

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    aynı dert bende de var, kireç lekeleri camda ve cam cıtalarındaki kromlarda. bir türlü çıkaramadım
    bir yolunu bulursam buradan paylaşırım ben de

7. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    Herhangi bir marketten MR.MUSCLE sil parlat sirkeli formül olanını al.. (yeşil olan )
    daha önce denedım çok iyi sonuçlar veriyor

8. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Bir türlü çıkmayan derken? Ne kadar zamandır?

9. imprezaWRC

imprezaWRC SCW Üyesi

72
    5
    8
    İnşallah sadece camda denediniz...

10. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    ön cam ve arka camda parmak ucu kadar lekeler vardı yıkamayla çıkmıyordu
    bu söylediğim ürünü tesadüfen kullandım tertemiz yaptı başka bıyere uygulamadım

Sayfayı Paylaş