Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam tavan tıkırtısı

tıkırtı duymadım hiç, genelde gıcırtı yapar. Fitillerin birbirine temas ettiği yerlere silikon sprey sıkarsanız bir süre kesilir. Ben genelde arka tarafını kaldırarak kullandığım için pek duymuyorum zaten.

Hocam hafif bozuk yolda geriye kadar açıkken ses yapıyor. Özellikle kasislerden geçerken Çukurlara girince. Başka araçta da dikkat ettim ses yok. Benim araçtan geliyor ama. Aynı şeyden bahsetmiyoruz galiba. Açılıp kapanırken değil de seyir halindeyken yapıyor. İşe yarar mı acaba ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duymadan pek birşey diyemeyeceğim de, servise bir götürün bir tarafları gevşemiş ya da yağsız kalmıştır muhtemelen, hallederler.

Arkadaşlar ismim Abdullah. Leon 1.4 fr aracımın cam tavanı açıkken tıkır tıkır ses yapıyor. Bu ara iyice dinledim kapalıykende yapıyor. Bunun çözümü ney acaba ya da bi tek bende mi oluyor yardımcı olursanız memnun olurum

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Muhtemel komple açık iken biraz hızlı gittiniz o yüzden ses yapıyor olabilir
Kanal içinde hareketi ses yapıyor sıvı gres sıkıp birkaç defa hareket ettirip veriyor servis aynı işlemi sizde yapabilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Daha önce cam tavanlı Megane kullanımştım.
Rüzgar sesi alıp tıkırtı yapıyordu. Forumlarda cam tavan bademi ayağı vs.. bin türlü hikaye anlatılıyor.
Kilitçiye gittim Minimum 100-200 TL yi gözden çıkarmıştım.
adam aracın içine girip cam tavanı tutan sağlı sollu 4 tane vida sıktı.
Güle güle abi dedi.
Ücreti dedim.
Ya git Allah aşkına dedi :)
Hani varsa içeriden görünen vida bir kontrol et derim.

O tikirti tarji ses bendede oluyordu servis cozum bulamadi ne yaptiysa en son yan cerceve sokuldu yenisi takildi ses kesildi suanlik birsey yok

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt