Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Tavan Sorunu

Leonfr23

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba 2015 leon kullanıcısıyım...cam tavan da bir sorun meydana geldi... İlk kapanmada kapanmıyor 2-3 deneme sonra vam tavanı kapatabiliyorum denk gelen varmı böyle soruna

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yardımcı olmayı çok isterdim ama cam tavanım yok.
Teşekkürler.
Saygılarımla.
:D

Arkadaşlar merhaba 2015 leon kullanıcısıyım...cam tavan da bir sorun meydana geldi... İlk kapanmada kapanmıyor 2-3 deneme sonra vam tavanı kapatabiliyorum denk gelen varmı böyle soruna

Seat ı ara benim camlarda olmuştu basılı tutunca kapamıyodu tuşlara 3 saniye bas falan yaptırdılar sıfırlıyomuş kendini düzeldi belki öyle bi mevzu vardır

Hangi tuşlara bastırdılar ?

benim camlardaydı araba çalışmıyoken kontağı açıyosun önce arka camlara aynı anda kapamaya 3sn yada 5sn basılı tutuyosun sonra önlere aynı anda yaptırmışlardı düzelmişti hala sorun yok

sende bi aşşaya doğur çekip 5 sn dene belkide öyledir :D

Tamm bi deniyeyim sağol

inşallah

Denedim ama olmadı :(

Geri
Üst Alt