Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Tavan Sorunu

Arkadaşlar merhaba 2015 leon kullanıcısıyım...cam tavan da bir sorun meydana geldi... İlk kapanmada kapanmıyor 2-3 deneme sonra vam tavanı kapatabiliyorum denk gelen varmı böyle soruna

Sent from my iPhone using Tapatalk
benim kapatma ile ilgili bir sorun yok ama açılıp kapanırken çıtır çıtır garip sesler çıkartıyor plastik sesleri tümsek ve kasisler de zaten facia ayda 1 kere wd40 ile yağlayıp temizlememe rağmen !! eniştemde 2013 i30 var sunroofu leon a 5 çeker

Yaaa o bende de var cam yarı açıkken sıkışma sesler grliyor bendede o var daha öncden beetle vardı bende skoda süperb vardı onlrda yoktu öyle bir ses ama leonda da iç aksamda ses yok tek sorunum cam ve cam tavan

aracın ka
Yaaa o bende de var cam yarı açıkken sıkışma sesler grliyor bendede o var daha öncden beetle vardı bende skoda süperb vardı onlrda yoktu öyle bir ses ama leonda da iç aksamda ses yok tek sorunum cam ve cam tavan

aracın kaç aylık ?

4-5 aylık 10.000 km de

moral bozmak gibi olmasın ama 6 - 7 ay sonra içerde ki trim seslerini duydukça çıldırabilirsin :) müzik kapalı gezince kapıyı açıp atlayasım geliyor :) trim sesleri konusunda markasının ve fiyatının hakkını hiç bir şekilde karşılamıyor.

Trim sesi her arabada var :) bmw ye bindim ondada yapacak birley yok türkiye şartları ama beni yinede strese soktun şimdiden bravo

Geri
Üst Alt