cam suyum don muştur | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

cam suyum don muştur

hsynkosel

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar birtane cam suyu aldım fakat çok adi birşeymiş bır litreye yakın su haznesine koydum fakat diyarbakr kaç gündür eksilerde geziyor bu gün bakığım su haznesinin kapağını suyu donunuca buz olarak açmış ve dışına taşmış su deposu buzdan çatlar mı acaba inşallah zarar vermez birde aracı yürüttüğümde ön takımlardan tıkırtı sesi eliyordu bu barçarda oluşan buzdan mı gelir bir zarar ver mesinden korkuyurom tecrübelerinizden faydanabilir miyim teşekkürler

kfy

Administrator
aracın yürürüne buz parçaları girmiştir sorun olmaz kardeşim.aracını veya eğer yapabiliyorsan sileceklerini kullanma bi süre.

tam12den

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar birtane cam suyu aldım fakat çok adi birşeymiş bır litreye yakın su haznesine koydum fakat diyarbakr kaç gündür eksilerde geziyor bu gün bakığım su haznesinin kapağını suyu donunuca buz olarak açmış ve dışına taşmış su deposu buzdan çatlar mı acaba inşallah zarar vermez birde aracı yürüttüğümde ön takımlardan tıkırtı sesi eliyordu bu barçarda oluşan buzdan mı gelir bir zarar ver mesinden korkuyurom tecrübelerinizden faydanabilir miyim teşekkürler
hangi marka suysa bilgimiz olsun , kimse almasın markası neydi suyun ?

Agave

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun gerekenler söylenmiş. Ayrıca içine su katmadan, aldıgınız cam suyunu komple dökün. Sadece antifirizli cam suyu olsun su deposunda. Ayrıca su ekletmeyin. Eksi 10larda da sıkıntısız kullanabiliyorum.

hsynkosel

Kayıtlı Üye
markasını eve geçince vereeyim iş için mcbur kullaanıyorum arabayı cevaplar için teşekkürler

hsynkosel

Kayıtlı Üye
penta isminde bir cam suyu su katılmamış halde bagajda donmş bu kadar adil bir mal