• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cam Suyu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracın cam suyunu tamamlamak istiyorum. Bunu bildiğimiz ev camı temizlemek için kullandığımız ürünlerden tamamlasak nasıl olur? Bi sıkıntı olur mu?

ims

Kayıtlı Üye
Neden arabalar icin olan cam suyundan kullanmiyorsunuz? Net olarak bilmiyorum ama tahminen normal camsil zamanla boyaya zarar verebilir. Ayrica kisin donma yapabilir.

- 48 -

Kayıtlı Üye
arabalar için özel olanlar var yolda giderken cama yapışan sineklerin özünü dahi çıkarıyor..onu koyup normal suyu ilave ediyorsun würth de var..4 lira olması lazım..olması diğer araç için olanlardan koyun..ev camında ne gibi solüsyon var bilmiyorum

setnogrom

Kayıtlı Üye
Araç için özel sıvılar var ama ben çoğu zaman cam sil kullanıyorum.Yada sadece su.

xx

YCO

Kayıtlı Üye
direkt camsil denilen sıvıları kullananlar duydum ama bence sadece araba için cam sularından kullanmakta fayda var..

ceycey11

Kayıtlı Üye
ben permaclear diye bir ürün kullanıyorum pahalı ama güzel dediğine göre camda bir koruma tabakası vs oluşturuyormuş falan filan eskiden su gibi biterdi temizleme suyu şimdi 1-2 sefer temzilemek yetiyor.

içeriği belli olmayan ya da bu iş için tasarlanmamış ürünler temizleme işinin yapılamamasından ziyade cam silme ekipmanlarına zarar verebilir diye düşünüyorum bence alın bir konsantre auto kit kullanın fiyatlarıda makul

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar saolsun cevaplarınız için! Sadece merak etmiştim, kullanılabilir mi diye; fakat anlaşılan o ki tavsiye edilmiyor. Teşekkür ederim.

Ali

Kayıtlı Üye
araç için olanlardan alıp suyla karıştırıyorum bende..kışın suyu biraz daha az koyuyorum..güzel temizliyor..

yalnız çok ucuzlardan almayınız..onlar boyaya zarar verebiliyormuş..alkol oranı çok olmamalıydı sanırım..

ZGR

Kayıtlı Üye
valla ben çeşme suyu koyup üzerine biraz pril sıkıyorum iyi geliyo guzelde temizliyo :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt