Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Değerli üyelerimiz 22 KASIM 2014 Cumartesi günü yer yıl düzenlediğimiz gibi yeniden BOLU panaroma otelde konaklamalı organizasyon düzenliyoruz. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ
  2. Megachips

Cam Suyu!

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında smz tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. smz

smz SCW Üyesi

Beğenileri:
    26

Arkadaşlar aracın cam suyunu tamamlamak istiyorum. Bunu bildiğimiz ev camı temizlemek için kullandığımız ürünlerden tamamlasak nasıl olur? Bi sıkıntı olur mu?

2. ims

ims SCW Üyesi

Beğenileri:
    169

Neden arabalar icin olan cam suyundan kullanmiyorsunuz? Net olarak bilmiyorum ama tahminen normal camsil zamanla boyaya zarar verebilir. Ayrica kisin donma yapabilir.

3. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

Beğenileri:
    633

arabalar için özel olanlar var yolda giderken cama yapışan sineklerin özünü dahi çıkarıyor..onu koyup normal suyu ilave ediyorsun würth de var..4 lira olması lazım..olması diğer araç için olanlardan koyun..ev camında ne gibi solüsyon var bilmiyorum

4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

Beğenileri:
    403

Araç için özel sıvılar var ama ben çoğu zaman cam sil kullanıyorum.Yada sadece su.

xx

5. YCO

YCO SCW Üyesi

Beğenileri:
    73

direkt camsil denilen sıvıları kullananlar duydum ama bence sadece araba için cam sularından kullanmakta fayda var..

6. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

Beğenileri:
    319

ben permaclear diye bir ürün kullanıyorum pahalı ama güzel dediğine göre camda bir koruma tabakası vs oluşturuyormuş falan filan eskiden su gibi biterdi temizleme suyu şimdi 1-2 sefer temzilemek yetiyor.

içeriği belli olmayan ya da bu iş için tasarlanmamış ürünler temizleme işinin yapılamamasından ziyade cam silme ekipmanlarına zarar verebilir diye düşünüyorum bence alın bir konsantre auto kit kullanın fiyatlarıda makul

7. smz

smz SCW Üyesi

Beğenileri:
    26

Arkadaşlar saolsun cevaplarınız için! Sadece merak etmiştim, kullanılabilir mi diye; fakat anlaşılan o ki tavsiye edilmiyor. Teşekkür ederim.

8. Ali

Ali SCW Üyesi

Beğenileri:
    364

araç için olanlardan alıp suyla karıştırıyorum bende..kışın suyu biraz daha az koyuyorum..güzel temizliyor..

yalnız çok ucuzlardan almayınız..onlar boyaya zarar verebiliyormuş..alkol oranı çok olmamalıydı sanırım..

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

Beğenileri:
    506

valla ben çeşme suyu koyup üzerine biraz pril sıkıyorum iyi geliyo guzelde temizliyo :)

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  10. leeveent

leeveent SCW Üyesi

Beğenileri:
    208

özgür senin taktik daha iyiymiş :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş