Cam Suyu Püskürtme..Yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cam Suyu Püskürtme..Yardım

muratleon41

Kayıtlı Üye
Herkeze selamlar.Bugün aracın ön camını temizlemek için silecek kolunu bastırdığımda su gelmedi fakat hazne dolu.su çıkması gerekirken arka sileceği devreye sokuyor.sizce ne olmuş olabilir? teşekkürler

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
ilk aklıma tıkanmış olduğu geldi ama arka sileceği devreye sokmasına anlam veremedim açıkçası..arka silecekten su mu püskürtüyor yoksa sadece silecek mi çalışıyor?

muratleon41

Kayıtlı Üye
sadece silecek çalışyor.bende anlamadım durup dururken oldu.arka silecek suyunda sorun yok kolu aşağı bastırınca

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
bence biraz sıcak su ama kaynar olmayacak sıcaklıkta konup denersen belki tıkalıdır açılabilir ya da iğne ile uçları tıkanıksa açmayı deneyebilirsiniz..tabi şuan sadece tahmin yürüttüm

YCO

Kayıtlı Üye
suyun donmadığını varsayarak, silecek suyu sıkmak için kol çekildiğinde pompanın sesi de gelmiyosa pompanın kendisinde ya da bağlantılarında sıkıntı vardır..diğer senaryo da arkaya sıkmak için uğraşırken öne sıkar ya da tam tersi bu durumda da pompayı değiştirirler..

erim

Kayıtlı Üye
Bidaha konu açmak istemedim.Geçen gün istanbuldan izmire gelirken silecek suyum azaldı ve en sonunda su atmamaya başladı.Şuan kolu çektiğimde ses gelior ama su gelmiyor .Silecek çalışıyor.LEonlarda su bitince uyarı vermiyor mu yol bilgisayarı ?

ims

Kayıtlı Üye
Bildigim kadariyla uyari yok, ya da en azindan bende yok.