Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Silecek Lastiği

goretek

Kayıtlı Üye
MErhaba arkadaşlar 2007 leonum var cam silecek lastiğini değiştirmeden önce de değiştirdikten sonra da silerken ses yapıyor değiştirmeden önce lastiktendir diye düşündüm değiştirdim yine ses yapıyor aldığım yer biraz zaman sonra geçer lastik yeni olduğundan yapıyordur dedi ama hala geçmiş değil bi önerisi olan var mı ?

ses yapması kalitesizliğinden olsa gerek diye düşünüyorum gerçi bütün üretimler şu an çinde çin harici bulabilirsen dene sonuç değişir...

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
yukarıdan aşağıya indiğinde ses yok ama aşagıdan yukarı cıkarken ses var garip bi durum çözemedim bende işin garip tarafı sol tarafı yapmıyor sağ taraftaki ses yapıyor gibi geldi

Camında çizik yada taş atması sonucu oluşmuş oyuk varsa kılcal da olsa buna sebep olabilir örneğin ben ön sol sileceğin alt kısmı:eek:key:

-Silecek demirleri yamulmuş olabilir.
Slikonlu taktırırsan iyi olur bence.Bende slikon var.

bende arabayı ilk aldıgımdan beri aynı sorunu çekiyorum. ilk aldıgımda hemen servise götürmüştüm bu ses yapıyo diye , yeni o yuzden demişlerdi. smdi yine sordugumda eski değiştirmek gerekiyor diyolar..

bende arabayı ilk aldıgımdan beri aynı sorunu çekiyorum. ilk aldıgımda hemen servise götürmüştüm bu ses yapıyo diye , yeni o yuzden demişlerdi. smdi yine sordugumda eski değiştirmek gerekiyor diyolar..

Servis Yaa..:D

aynı sorun ben silecek lastiğini değiştirincede olmuştu, aldığım yere tekrar gittim ses yaptığını söyleyince sessiziyle değiştirdiler :)

Geri
Üst Alt