Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Silecek Lastiği

bende arabayı ilk aldıgımdan beri aynı sorunu çekiyorum. ilk aldıgımda hemen servise götürmüştüm bu ses yapıyo diye , yeni o yuzden demişlerdi. smdi yine sordugumda eski değiştirmek gerekiyor diyolar..
dejavu oldum yahu :) çözüm bulabildinmi peki ? hala ses yapıyor mu

kardeşim benim leondada aynı sorun vardı benim sürekli silecek aldığım yer var bu işleri ii yapar o baktı silecek demirlerinin açısı zamanla değişmiş açıyı ayarladı ve düzeldi şimdi yağ gibi ha bu arada ben daha hiç silecek değiştirmedim yani eskimeden falan yapmıyor açıda bozulma oluyor ondan ses yapıyor sıkıntısı olan arklar bu dikkat etsin.

kardeşim benim leondada aynı sorun vardı benim sürekli silecek aldığım yer var bu işleri ii yapar o baktı silecek demirlerinin açısı zamanla değişmiş açıyı ayarladı ve düzeldi şimdi yağ gibi ha bu arada ben daha hiç silecek değiştirmedim yani eskimeden falan yapmıyor açıda bozulma oluyor ondan ses yapıyor sıkıntısı olan arklar bu dikkat etsin.

Aslında aklımdan geçmedi değil ama çok ihtimal vermemiştim sizin aracınızdaki sorun böyle çözüldüyse büyük ihtimalle ben ve sorun yaşayan diğer arkadaşların silecek problemi de bundan ibarettir diye düşünüyorum en kısa zamanda oto cam işiyle uğraşan bir ustanın yanına gidicem :)

değiştirmedim ki hala yine ses yapar diye o kadar para vermeye cesaret edemedim:)

Ben 2 Lastiğe 30 Lira verdim öyle çok birşey değil :) yağmur yağınca gıcık oluyorum ama çıkan sese gulerokan arkadaşımızın dediği gibi silecek demirinde açı problemi olabilir baktırmakta fayda var

Ben 2 Lastiğe 30 Lira verdim öyle çok birşey değil :) yağmur yağınca gıcık oluyorum ama çıkan sese gulerokan arkadaşımızın dediği gibi silecek demirinde açı problemi olabilir baktırmakta fayda var
serviste 100 lira civarı diye biliyorum :confused:

serviste 100 lira civarı diye biliyorum :confused:

servisten almadım otocam satan biyerden aldım ben , 2 silecek lastiği için 100 lira çok diye düşünüyorum bence en yakındaki otocam işiyle uğraşan bir yerden temin edebilirsin hele ki istanbul gibi bi yerde daha ucuza alıcağın kanaatindeyim.

bir de würth ün cam sabunları var onu deneyin belki çözüm olabilir bende de silecek ses yapıyordu würth ün cam suyu haznesine eklenen sabunun dan kullanıyorum ve ses falan yok

Geri
Üst Alt