Cam silecek hk. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Cam silecek hk.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında jokerfb41 tarafından paylaşıldı.

1. jokerfb41

jokerfb41
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar, cam silecek değişimini yapmam gerekiyor. ses yapıyor, ayrıca kılcal izler oluyor. Servis takımına ön arka dahil 150 TL dedi. Siz nereyi önerirsiniz oradan alayım.

2. haluk_dongel

haluk_dongel
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    63
    bizim sileceklerin ikisi de uzun olduğu ve bağlantı aparatları simetrik olduğundan yan sanayisini bulmak çok zor, olduğunu da düşünmüyorum, hiç rastlamadım,

ben geçen sonbahar başında opelindi galiba iki takımı bozdurup uzun olanları (aynı zaten 600 mm mi ne) tanıdık olduğu için 20 tl ye almıştım. hadi 25-30 tl olsun şimdi.

iyi de siliyo, bi sıkıntı yok, orijinale 150 tl ye gerek yok, bağlantı aparatlarındaki simetri uyum problemi oluşturacak kadar sıkıntılı değil.

şimdiki sileceklerinizin bağlantı aparatları sağlamsa (benimkilerden biri kırıktı) bir önerim daha olabilir.

iki tane uzunundan silecek lastiği alıp şimdi deforme olanları söküp oraya takmanız, el beceriniz varsa uydurabilirsiniz.

benim elimde iki tane yedek lastik var, onları bunlar yıpranınca o şekilde yapacam.

burada olsanız hemen hallederdim ama, uzakmışız.

ya da buradan alıp kargolardım ama kargoyla yine 40-45 i bulur, zaten sanayiden de aynı fiyatlara halledersiniz.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    orijinal almana gerek yok. aksesuarcılarda aynısını bulabilirsin

4. #ismail

#ismail
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.256
    Ödül Puanları:
    113
    20-30 liraya aksesuarcıdan al, boşuna para verme

5. otomobilsever

otomobilsever
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    18
    Aksesuarcıdan alacağımız lastikler, ilk donu gördükten sonra camlarda kalıcı çizikler oluşturur diye belki anlamsız bir korku var içimde.

6. alper.06

alper.06
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Ankarada bulabileceğimiz bir yer varmı acaba

7. erkanhan

erkanhan
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    bosch marka ve autokit üniversal cam silecekleri mevcut...aparatları kutuda var

8. alper.06

alper.06
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bizim sileceklerin ölçülerini bilen varmı yani 60 cm mi alacaz ben dün autokit lerin sileceklerini gördüm aparatlarıda üztündeydi tanesi 13 tl ama kaç cm alacağımı bilenmedim

9. DIABLO

DIABLO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    BOSCH twın blade kesın cozumdur sessızdır ıkısı 40 tl cıvarı ıdı bauhaustan almıstım

10. alper.06

alper.06
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    cm uzunluğu ne acaba burdaki bauhaus a bir bakmak lazım

Sayfayı Paylaş