Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cam silecek hk.

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında jokerfb41 tarafından paylaşıldı.

1. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Arkadaşlar, cam silecek değişimini yapmam gerekiyor. ses yapıyor, ayrıca kılcal izler oluyor. Servis takımına ön arka dahil 150 TL dedi. Siz nereyi önerirsiniz oradan alayım.

2. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    bizim sileceklerin ikisi de uzun olduğu ve bağlantı aparatları simetrik olduğundan yan sanayisini bulmak çok zor, olduğunu da düşünmüyorum, hiç rastlamadım,

ben geçen sonbahar başında opelindi galiba iki takımı bozdurup uzun olanları (aynı zaten 600 mm mi ne) tanıdık olduğu için 20 tl ye almıştım. hadi 25-30 tl olsun şimdi.

iyi de siliyo, bi sıkıntı yok, orijinale 150 tl ye gerek yok, bağlantı aparatlarındaki simetri uyum problemi oluşturacak kadar sıkıntılı değil.

şimdiki sileceklerinizin bağlantı aparatları sağlamsa (benimkilerden biri kırıktı) bir önerim daha olabilir.

iki tane uzunundan silecek lastiği alıp şimdi deforme olanları söküp oraya takmanız, el beceriniz varsa uydurabilirsiniz.

benim elimde iki tane yedek lastik var, onları bunlar yıpranınca o şekilde yapacam.

burada olsanız hemen hallederdim ama, uzakmışız.

ya da buradan alıp kargolardım ama kargoyla yine 40-45 i bulur, zaten sanayiden de aynı fiyatlara halledersiniz.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    orijinal almana gerek yok. aksesuarcılarda aynısını bulabilirsin

4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    20-30 liraya aksesuarcıdan al, boşuna para verme

5. otomobilsever

otomobilsever SCW Üyesi

99
    54
    18
    Aksesuarcıdan alacağımız lastikler, ilk donu gördükten sonra camlarda kalıcı çizikler oluşturur diye belki anlamsız bir korku var içimde.

6. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Ankarada bulabileceğimiz bir yer varmı acaba

7. erkanhan

erkanhan SCW Üyesi

34
    6
    8
    bosch marka ve autokit üniversal cam silecekleri mevcut...aparatları kutuda var

8. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    Arkadaşlar bizim sileceklerin ölçülerini bilen varmı yani 60 cm mi alacaz ben dün autokit lerin sileceklerini gördüm aparatlarıda üztündeydi tanesi 13 tl ama kaç cm alacağımı bilenmedim

9. DIABLO

DIABLO SCW Üyesi

24
    3
    3
    BOSCH twın blade kesın cozumdur sessızdır ıkısı 40 tl cıvarı ıdı bauhaustan almıstım

10. alper.06

alper.06 SCW Üyesi

149
    19
    18
    cm uzunluğu ne acaba burdaki bauhaus a bir bakmak lazım

Sayfayı Paylaş