Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Rüzgarlığı Gerekli

hocam bizim ülkede genel olarak bulamıyoruz aksesuar, belki 5 sene sonra bulurum :)

bugün öğleden sonra tüm aksarayı dolandım ama maalesef cam rüzgarlığı yoktu, sem tuning mustafayada uğradım ordada yoktu, var abi depodan arkadaş getirsin hemen diyen 3 yerdende elim boş döndüm :)

Bulunduğum yerde biri takmıştı ibizaya ama sahibine yetişemedim ellbet bigün yine karşılaşırım..

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Aracim 2011 ibiza St cam ruzgarligindan ve bahsi gecen olumsuzluklardan çok çektim ama sonunda sorunu cozdum nasilmi fiat puntonun cam ruzgarligi asa yukuyari tam oluyor sadece biraz uzun geliyor onu kestirdinmi cuk oturuyor saka gibi deyilmi inan çok sport duruyor..denemesi bedava git bir parcaciya dene ve canlandir...

6e490a40385702f7042ffdb671f52392.jpg

Geri
Üst Alt