Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Rüzgarlığı Gerekli

en fazla uğultu yapar yüksek hızlarda :) ıslanmayalım yahuu, izmire giderken annemle dedim kadıncağız dışarıyı net görsün hd kalitesine getireyim camlarda açıktı bi su vurduk cama silecekte çalışınca allahu ekber, kadının üst baş mahvoldu yahu :) kaş yapalım dedik göz çıktı :)

yahu insanın canını sıkıyor demi ayhan :)

Benımde hoşuma gitmedi o iş yaa bide dedigin gibi kapılarda leke kalıyor kırmızı ışıkta durunca onu siliyorum sonra ugraş bende takıntılıyım arabanın bır yerınde leke fln oldumu :) özelliklede içi dışı kirlensede çok önemli degil....

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Benımde hoşuma gitmedi o iş yaa bide dedigin gibi kapılarda leke kalıyor kırmızı ışıkta durunca onu siliyorum sonra ugraş bende takıntılıyım arabanın bır yerınde leke fln oldumu :) özelliklede içi dışı kirlensede çok önemli degil....

yahu kapı tutamağının yanındaki 20 cm döşeme Allah inandırsın 41 renk oluyor ya zannedersin yanık lekesi töbe estf. :) elimde ıslak mendille direksiyon sallıyorum, sinirlerim tepeme çıkıyor :) farz abi farz cam rüzfarlık gerekli bize başka türlü başedemeyiz :)

yahu kapı tutamağının yanındaki 20 cm döşeme Allah inandırsın 41 renk oluyor ya zannedersin yanık lekesi töbe estf. :) elimde ıslak mendille direksiyon sallıyorum, sinirlerim tepeme çıkıyor :) farz abi farz cam rüzfarlık gerekli bize başka türlü başedemeyiz :)

Hahahahahahaha Murat ben açmıyorum camı aga ruzgarlık olmaz hahahahaha honda degıl kı bu cıvıc olsa tmm ama kaba durur gibi ...
bugu oldumu mecbur zengin işi klima açıyorum :)

yahu, neyse ben bulursam alıp takıcam :) beğenirsem ne ala beğenmezsem @dadaş34 dedimişti bana takma diye ben dinlemedim derim :) @AyhanGny gibi zengin işi klimaya devam ederim :)

Sakınan göze çöp batar arkadaşlar sizin çocuk yok heralde benim 3 yaşında bir kızım var arabanın içi obiçim

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Geri
Üst Alt