Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Rüzgarlığı Kırıldı - Yardım

Princo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Bugün Cam Rüzgarlığı Aldım Aracıma Ancak Kutudan Çıkardım Tekrar Koyarken Ufak Bir Kırılma Meydana Geldi Sizce Nasıl Yapıştırabilirim Japonla Yapışırmı ? Yardımlarınızı Bekliyorum

okadar kolay kırılabilen bişeyse takmaya bile değmez:)

Yapıcak birşey yok aldım artık kutuysa sokmaya biraz zorlayınca kırıldı melet :)

hangi parcası ? ben aracımdan sökmüştüm dilerseniz size bedelsiz kırılan kısmın saglamını gonderebilirim. ?

hangi parcası ? ben aracımdan sökmüştüm dilerseniz size bedelsiz kırılan kısmın saglamını gonderebilirim. ?

hocam kb söylemeyi unuttum 307 ve leon var bende 307 için aldım sol ön kırıldı bildiğim kadarıyla her araca göre farklı oluyor bunlar

Ah ben leon sandım.. Leon olsa idi ben size gönderirdim ama 307 imiş. Olsun aklımızda bulunsun ..

hiç başıma gelmedi Emre inan ki. Aslında kaliteli degilmiş sanırsam aldıgınız ürün basit bir kırılma sekli olmus ya da biraz sertce davrandınız ürüne ondanda olabilir ama pek kırılan bir sey degil acıkcası :( saglık olsun ya yapıstırma ile geçecek ise 3M japonlar var buğu yapmayan yani buz gibi gostermeyen sürüldüğü yeri tamamen zeminine zar gibi işliyor kendini belli etmiyor. O yerden asla kırılmaz bir daha.. Japonun fiyatı yaklasık 12 lira genişlik 1 cm boy olarak 5 cm ebatlarında ufak ama 2 damlası ile 20 kiloyu yapıstırıyor gercektende bende inanmamıstım test ederek anladım. Saygılar

Peki Teşekkür Ediyorum Kaliteyle Alakası Olduğunu Pek Düşünmüyorum Aslında Benim Suçum , Mugen Tipi Rüzgarlıklar Bu Arada ..

Geri
Üst Alt