Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Rüzgarlığı Gerekli

ULU

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, ibiza cam açıkken yağmurda içeri çok su alıyor, ağzını burnunu kırıcam arabanın :) 2013 ibiza için cam rüzgarlığı temin edebileceğim bir yer varmı acaba? Sigara kullanmasamda içerisi buhar oluyor malum, havalandırmak lazım, yağmurda açtımmı el havlusuda kullanmak gerekiyor cam aralık olsa bile, nasıl cam yaptılarsa artık :)

Velhasıl kelam cam rüzgarlığı farz oldu arabaya :) konuya bir el atarsınız sevinirim, tekeriniz düz bassın :)

Yağmuru boşver seyir halindeyken camı temizlemek için cam suyu fışkırttın mı o da içeri gidiyor :D (fışkırtmak kelimesi kötü durmadı umarım)

yok yok, yerinde kelime oldu :) aynen öyle ramazan bayramında izmire giderken bi camı yıkayayım demiştim yolda içeriyi sel aldı :) artık aklıllandım kapalıyken yapıyorum :):) en temizi bagaj camı :):) bas suyu vur sileceği :)

Cam rüzgarlığıda hiç yakışmıyor ibizalara malesef

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Hahahahaha o işten bende muzdaribim bende yolda sunroof açık gidiyordum camı temizleyim dedim ustten sekenler hep içeriye girdi nasıl tazzikli fişkırtıyorsa :))) artık heryeri kapatıp yapıyorum :))))

Ya bili olmaz gardaşımmm uykun acıkır

Beni EDS'ler İYİ Tanır

uykum açılıyor ya :) benim derdim içerisi ıslanmasın, kapı döşemesinde kele bırakıyor :) yaw ahmet ben sevmiyorum böyle işleri, gereksiz ıslanmaktan hoşlanmıyorum :) varmı cam rüzgarlığı alabileceğim bir yer üstad onu söyle sen :)

Hahahahaha o işten bende muzdaribim bende yolda sunroof açık gidiyordum camı temizleyim dedim ustten sekenler hep içeriye girdi nasıl tazzikli fişkırtıyorsa :))) artık heryeri kapatıp yapıyorum :))))

yahu insanın canını sıkıyor demi ayhan :)

uykum açılıyor ya :) benim derdim içerisi ıslanmasın, kapı döşemesinde kele bırakıyor :) yaw ahmet ben sevmiyorum böyle işleri, gereksiz ıslanmaktan hoşlanmıyorum :) varmı cam rüzgarlığı alabileceğim bir yer üstad onu söyle sen :)
Aksarayda bula bilirsin takarsın sonra sökersin bak bu lafımı yazbi kenara

Beni EDS'ler İYİ Tanır

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt