Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

cam otomatik kapanmıyor

Konu, 'Leon 5F (2013+)' kısmında varidat tarafından paylaşıldı.

1. varidat

varidat SCW Üyesi

144
    39
    28
    Arkadaşlar merhaba,
    aracımdan inip kapama düğmesine uzun basıyorum, bazen camlar kapanıyor bazen kapanmıyor. Içerden ayarlarına baktım bu özellik aktif görünüyor. Acaba bilmediğim bir şey mi var?

2. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    aynalar kapanıyormu

3. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.802
    5.628
    113
    Arada sistemden oluşan hata olabilir mi acaba benim başıma gelmedi böyle birşey

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.705
    113
    Birde şunu deneyin. öyle bir durumda açma tuşuna uzun basın. Sonra tekrar kapama tuşuna uzun basın.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  5. varidat

varidat SCW Üyesi

144
    39
    28
    evet aynalar sürekli kapanıyor sıkıntı yok...

6. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    arada bir gelir Leon un başına böle durumlar sıkıntı yapmanıza gerek yok :) kapıları açıp tekrar kilitleyin kendine gelir

7. varidat

varidat SCW Üyesi

144
    39
    28
    yok olmuyor şimdi hiç kapanmamaya başladı yedek anahtarla deneyeyim bir de...

8. kmtcrl11

kmtcrl11 SCW Üyesi

1
    1
    3
    kapatma tuşuna uzun basıcaksınız aynalar otomatik kapanmıyor kapanana kadar basılı tutacaksınız

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  9. warwold

warwold SCW Üyesi

50
    18
    8
    yazılımı yenletin

geçen hafta bende de aynı sorun vardı, camlar kapıdan kapanıyor fakat anahtardan otomatik kapanmamaya başlamıştı, aracın menülerinden ayarları fabrika ayarlarına getirsemde sonuç olumsuzdu, son olarak dayanamadım servise gittim, eleman yazılımın güncellenmesi sorunu düzeltir dedi. başında bekledim yarım saate yazılımı yeniledi ve sonuç olumlu. camlar eski haline geldi. Yukarıda denilenleri bende denedim ama olmadı, hakikaten yazılımdan kaynaklandığını kendi gözlerimle gördüm. bağlantı aparatını araca bağladığında PC de hataları teker teker gördüm , eleman teker teker hataları giderdi, nedenini sordum ; belli bir nedeni olmadığını yazılımdan kaynaklı bir sorun olduğunu söyledi sadece.

10. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
    kilitleme tuşuna uzun basmak yerine tek basışta cam ve aynaların kapanması mümkün mü?

Sayfayı Paylaş