cam otomatik kapanmıyor | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

cam otomatik kapanmıyor

varidat

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
aracımdan inip kapama düğmesine uzun basıyorum, bazen camlar kapanıyor bazen kapanmıyor. Içerden ayarlarına baktım bu özellik aktif görünüyor. Acaba bilmediğim bir şey mi var?

#ismail

Kayıtlı Üye
Birde şunu deneyin. öyle bir durumda açma tuşuna uzun basın. Sonra tekrar kapama tuşuna uzun basın.

RedLine

Kayıtlı Üye
arada bir gelir Leon un başına böle durumlar sıkıntı yapmanıza gerek yok :) kapıları açıp tekrar kilitleyin kendine gelir

varidat

Kayıtlı Üye
yok olmuyor şimdi hiç kapanmamaya başladı yedek anahtarla deneyeyim bir de...

warwold

Kayıtlı Üye
yazılımı yenletin

geçen hafta bende de aynı sorun vardı, camlar kapıdan kapanıyor fakat anahtardan otomatik kapanmamaya başlamıştı, aracın menülerinden ayarları fabrika ayarlarına getirsemde sonuç olumsuzdu, son olarak dayanamadım servise gittim, eleman yazılımın güncellenmesi sorunu düzeltir dedi. başında bekledim yarım saate yazılımı yeniledi ve sonuç olumlu. camlar eski haline geldi. Yukarıda denilenleri bende denedim ama olmadı, hakikaten yazılımdan kaynaklandığını kendi gözlerimle gördüm. bağlantı aparatını araca bağladığında PC de hataları teker teker gördüm , eleman teker teker hataları giderdi, nedenini sordum ; belli bir nedeni olmadığını yazılımdan kaynaklı bir sorun olduğunu söyledi sadece.

eengineer

Kayıtlı Üye
kilitleme tuşuna uzun basmak yerine tek basışta cam ve aynaların kapanması mümkün mü?