Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam otomatiği hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi geldim eve hemen yazıyım dedim, ellerine sağlık Mert abi oldu cam dediğin gibi yaptım aynen küçük ama güzel bir kolaylık meğer ne kadar kullanırmışım bozulunca anladım:)

Şimdi geldim eve hemen yazıyım dedim, ellerine sağlık Mert abi oldu cam dediğin gibi yaptım aynen küçük ama güzel bir kolaylık meğer ne kadar kullanırmışım bozulunca anladım:)

Rica ederim Murat bunun için buradayım zaten. Daha büyük bir problem olmadığına sevindim. Başlığı kilitlememde bir sakınca yok sanırım değil mi ?

konu kalabalıklığı yapmıyım burda sorayım arabamın orjinal lastik ebatları 195 55 15 ama ben 195 60 15 taktırdım. Önlere kaç arkalara kaç psi hava vurmam lazım?

Soğuk havalarda 32 yapabilirsin ben genelde 31 basarım ama bizim yol şartlarımız daha fazla ,havayı şahsi kanaatime göre kaldırmıyor. Hava basıncı arttıkça rot başlarına salıncak burçlarına falan yük bindiriyor maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt