cam otomatiği hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

cam otomatiği hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pckopat_6

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamı detaylı iç-dış temizliğe verdim. Şuan sol ön cam otomatiğinin 2.kademesi çalışmıyor yani 2. basışta tamamen açılıp-kapanan cama artık açılıp kapanana kadar basmak zorunda kalıyorum sebebi nedir?

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Cam açma kapama tuşunu yukarıya kaldırdıktan sonra cam kaldırma tuşunu tekrar yukarı konumunda bir iki saniye tutacak şekilde bekle. Kodlamayı bu şekilde yapmış olursun. Dene eğer olmazsa düğme ile ilgili sorun olmuş olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir

YCO

Kayıtlı Üye
detaylı temizliklerde illa bişilere zarar vermek zorundalar mı yahu. !!

joker_dd

Kayıtlı Üye
ayni sey bana da olmustu...Mert abinin dedigi seyi bilmeden kurcalarken yapmistim duzelmisti.

pckopat_6

Kayıtlı Üye
Mert abi yani ilk konuma kaldır sonra ikinci konumda 2 saniye kadar tut mu diyorsun anlamadım? cam açma-kapama tuşu dediğini ilk konum, cam kaldırma dediğini de 2.konum olarak anladım doğru mu?

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Mert abi yani ilk konuma kaldır sonra ikinci konumda 2 saniye kadar tut mu diyorsun anlamadım? cam açma-kapama tuşu dediğini ilk konum, cam kaldırma dediğini de 2.konum olarak anladım doğru mu?
Bak şimdi camı kaldırdın tuşu parmağın ile tutarak ve cam tamamen kalkıp kapandı değil mi ? Bu işlem sonrasında cam tuşunu yeniden yukarı kaldırma konumunda 3-4 saniye çekili şekilde tutuyorsun cam moturu kodlama yapmış oluyor

pckopat_6

Kayıtlı Üye
tamam mert abi şimdi anladım birazdan çıkacam. eğer olmazsa muhtemel sorun nedir sence?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...