Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam otomatiği yardım

suat86

Kayıtlı Üye
Hayırlı geceler beyler,
Aksam arabayi park ederken ön sürücü tarafı camını kapatmak istedim fakat cam en ust kısma dokunup geri iniyor,arabayi kilitledim kilit tuşuna basılı tutunca kendi otomatik kapatıyor ya o da olmuyor anlamadım dün servisten çıktı bi problem yoktu sizce sorun nedir beyler???

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adaptasyon yapmaları gerek ozaman düzelirr

Beni EDS ler İYİ tanır

elektirik aksamı ile ilgili bişeydir. Ciddi problem yok. Eğer öyle olsa, ya hiç kapanmaz ya açılmaz yada komple düşer.

Kapanırken araya bişey sıkıştığında bu aksiyonu yapar normalde. Ayarı bozulduysa eğer, kapının üst kısmını herhangi bir cisim olarak algılıyor olabilir belki. ( tecrübe değil fikir bu arada:) )

o varya öyle lanet bişeyki benimde başıma geldi neler denemedim neler :D sonra oldu nasıl yaptığıma dair hiçbir fikrim yok :D

Geri
Üst Alt