Cam mı Film mi? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Cam mı Film mi?

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında smz tarafından paylaşıldı.

1. smz

smz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar Leonumun camlarını karartmayı düşünüyorum. Ancak bunu fiyat ve kalite olarak en uyugun şekilde yapmak istiyorum. Sizce camları değiştirmek ne kadara mal olur? Ya da film yaptırıp ruhsata işletmek olur mu? Başıma iş açmasını istemiyorum ileride.
    Bir arkadaştan duyduğum kadarıyla kasko senede bir cam değişimi yapıyormuş, böyle bir şey var mı? Varsa pahalı olan camı kaskodan değiştirip diğerlerini de teslim edip farklı ödemek olur mu? Bu konuda bilgilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

2. zeynelkoc

zeynelkoc
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    hiçbir şekilde filmi ruhsata işletemiyorsun bildiğim kadarıyla lazerle kararttırman gerekiyor camları

3. 24

24
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    63
    Aslında ben bunun için konu açıcaktım şimdi camları karartsak lazerle sonrasında yine polisle başımız ağrırmı..?

4. smz

smz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    lazerle karartmanın maliyeti nedir?

5. Koz

Koz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bence Orjinal Hali Güzel Zaten Karartılmıs:D

6. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    lazerle karatma yapıncada kurtulmuyorsun sadece filimmi diyor sende değil diyorsun anahtarla bakıyor filimmi cammı diye ondan sonrada insiyatife kalmışşş

7. zeynelkoc

zeynelkoc
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bu film işini hiçbirşekilde güvenlik amaçlı hariç ruhsata işletemiyorsunuz (fabrika çıkış değilse) malesef öyle :(

8. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    1. Kaskoların çoğunda olan, ön cam değişim hakkı, anlaşmalı camcılarda yapılan eşdeğer cam değişimleridir, servislerde satılan orjinal camlar için fark ödenir ve hasarsızlık kaybolur (suçlusu hem servislerin geçmişi hem de müşterilerin geçmişidir)
    2. Ön camlar zaten karartılmış olmaz
    3. İzin verilen sadece arka yan ve arka camların karartılmış olmasıdır, bunların değişimi de şase numaranıza denk düşen parça kodu ile yapılır, yan, karartılmamış cam ile (orjinlai her ne ise)
    4. İstem dışı hasar harici sigorta kullanılmazsa, o ooranda herkesin ödeyeceği primler azalacaktır.

9. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    cam filmini ruhsata işletmek diye bişi yok..bunun yanında fabrikasyon olarak arka 3 cam hariç zaten karartılmış cam diye bişi de yok..

10. smz

smz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    tavsiyeniz nedir arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş