Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam mı Film mi?

cam filmini ruhsata işletmek diye bişi yok..bunun yanında fabrikasyon olarak arka 3 cam hariç zaten karartılmış cam diye bişi de yok..

Çorumda fırınlayarak Karartılıomuş diye duydum camlar, artık filmli mi filmsizmi bilemiorum..

1 numara ziebart kesin cozum onemli olan isiyi kessin...goruntu hic onemli degil..

Forumdaki arkadaşlar genel olarak film mi yaptırıyor? American çizilmez film yaptırmayı kafamda oluşturmaya başladım.

Lazer ruhsata işlenir polis ruhsatı görünce yol verir,film de ya sökersin(polis iyi niyetli ise)ya da cezayı yersin.Bence film hem ucuz hem de istersen sökersin.

Camdaki hiçbir değişim ruhsata işelenemz, orjianl karartılmış camların üstünde EC vb. kodlar mevcuttur.

Forumdaki arkadaşlar genel olarak film mi yaptırıyor? American çizilmez film yaptırmayı kafamda oluşturmaya başladım.

forumdaki arkadaşlarımızın çoğu film yaptırıyor. büyük bir kısmı da benim gibi ceza yiyip söktürüyor :)

cezasız,dertsiz,tasasız filmli araç kullanmak istiyorsanız tanıdık bi doktor bulup gözünüz için rapor alıcaksınız güneşle ilgili sıkıntı yaşıyorum(tam detaylı bilmiorm rapor içeriğini) diye sonra çekin en koyu filmi kimse bişey diyemez yapan arkadaşım var biliyorum denendi gözle görüldü :)

cezasız,dertsiz,tasasız filmli araç kullanmak istiyorsanız tanıdık bi doktor bulup gözünüz için rapor alıcaksınız güneşle ilgili sıkıntı yaşıyorum(tam detaylı bilmiorm rapor içeriğini) diye sonra çekin en koyu filmi kimse bişey diyemez yapan arkadaşım var biliyorum denendi gözle görüldü :)

O nası bi çözüm ya, Helal Olsun.. :D :eek:

Geri
Üst Alt