Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam krikosu problemi.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar, bildiğiniz üzere babama yeni altea XL aldık hem arabayı deneme maksatlı hemde bütün senenin yorgunluğunu artmak hemde amcamları görmek maksadayıla geçen hafta cumartesiden beri fethiye çalış sahildeyim. bir kaç sefer üst üste sağ arka camı açık buldum. ilk önce eyvah eyvah hırsız girdi dedim ama bir oldu geçtim 2 oldu geçtim 3 oldu hadi len artık dedim. kumandayla tüm camları açtım bil hassa arka sağ camı takip ettim sonra yeniden kumanda ile arka camı kapattığımda cam kapanırken bir noktadan sonra sıkışma gibi algılayıp otomatik olarak aşşağıya indiriyor. hadi dedim cam kaldırma modülü ile alakalı bir olaydır dedim ve cam kapatma kumanda panelinden ufak ufak kapatmaya çalıştım ve yeniden aynı durumla karşılaştım.camı kapatmaya çalışırken arka sağ cam kendi kendini açıyor. yarın sabah amcamların evinin 2 cadde arkasında seat başaran otomotiv yetkili servisine götürecem ama hani belki pratik bir çözümü vardır diye ilk sizlere bir sorayım dedim. şu anda zoraki arka camımı kapattım ama aklım arabada kalıyor acaba kapandımı diye.. düşüne biliyormusunuz ölüdeniz gibi işlek bir yerde sote bir yerinde arka camı açık içinde de cüzdanım duruyor ve cam açık kalmış.. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

abi aynı sorun bendede var bende sıkışma gibi algılıyor diye düşünüyorum normal kapdan bas çek bas çek yaparak anca kapatıyorum bakalım sana ne diyecekler merak ettim ben gitmedim bakım yaklaştı nasılsa diye ama umarım ciddi bişey değildir

bakalım bende senin yaptığın gibi yapıyorum. bas çek bas çek ufak ufak kapatarak camı oturtuyorum yerine.

eskı kasa leonlardada vardı bu sorun serhan,cam krıkosunda kucuk plastık b parca var o zamanla deforme olabılıyor onu camcılar yada kılıtcıler metal parca takarak degıstırıyorlar ve sorun halloluyor ama yenı arabada o parcanın hemen eskımıs olması yada sorun cıkarması da ılgınc geldı acıklası,cam ıclerıne de b tornavıda ıle baksana kır doldugundada cam zorlanıyor ve asagı ınıyor hemem belkıde o tarz b sorun soz konusudur

aynı şey bizim şirket arabasınada geldi canın dediği gibi cam krikosunun içinde küçücük bi parça var o ya yerinden çıkıyo yada kırılıyo değiştirilince bi problem kalmıyo üstelik bazı camcılar para bile almıyolar :D

Geri
Üst Alt