Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam kapandıktan sonra geri açılıyor..

exman

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; az önce iş çıkışı sıcak diye kumandadan camları açtım.. giderken arka camları kapattım fakat sol arka cam tekrar açıldı.. 1-2 denedim olmadı.. durdum stop ettim. kumandadan kapattım ama yine açıldı. sonra sağ arkayı açtım solu kapattım bu sefer kapandı.. eve geldikten sonra arabadan ve kumandadan açıp kapama yaptım sorun yoktu..anlamadım ne oldu? var mı böyle bir durumla karşılaşan acaba.. birazdan tekrar deneyecem..umarım anlık bir durumdur..selamlar..

O açılan camın kapanıp açılması nasıl? Zor mu açılıp kapanıyor normal mi? Camın sürtündüğü fitil kirlenmiş olabilir.

Camlarda sıkışmayı önleyici sistem var. Herhangi bir acil durumda ( el sıkışması...) camı otomatik olarak geri acar. Şimdi gelelim sizin sorunuza. Muhtemel cam yukarı çıkarken zorlanıyor ve sistem de kendini emniyete alarak (sıkışma var zannedip) olası bir tehlikeyi önlemeye çalışmak için açıyor.
Camın geçiş güzergahını temizlemek lazim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

akü kutup başı sökünce genelde önce karışıyor kafası sonra geri geliyor

Arkadaşlar; az önce iş çıkışı sıcak diye kumandadan camları açtım.. giderken arka camları kapattım fakat sol arka cam tekrar açıldı.. 1-2 denedim olmadı.. durdum stop ettim. kumandadan kapattım ama yine açıldı. sonra sağ arkayı açtım solu kapattım bu sefer kapandı.. eve geldikten sonra arabadan ve kumandadan açıp kapama yaptım sorun yoktu..anlamadım ne oldu? var mı böyle bir durumla karşılaşan acaba.. birazdan tekrar deneyecem..umarım anlık bir durumdur..selamlar..

Geçmiş olsun bu durum bizim şirket aracı caddy de oluyor düğmede oksitlenme yapıyor sanırım tam ayrım yapmıyor bazen temizletip düzeltmiştik birkaç defa geri açılan çam düğmesini biraz sert yukarı kaldırırsanız sorun olmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Dun bi kac kere denedim bir daha yapmadi..bugun de defalarca oynadim denedim yine yapmadi..acilip kapanirken bir zorlanma yok #ismail ve swagger. Benim arabada sikisma onleyici yok sanirim..bir kac deneme yaptim cam kapandi gecen hafta film taktirdim arabaya..acaba onunla alakali olabilir mi? Ama oyle de olsa arabanin cami hep onerdi..sanirim anlik bir sapitma durumu oldu.. tesekkurler arkadaslar

Dun bi kac kere denedim bir daha yapmadi..bugun de defalarca oynadim denedim yine yapmadi..acilip kapanirken bir zorlanma yok #ismail ve swagger. Benim arabada sikisma onleyici yok sanirim..bir kac deneme yaptim cam kapandi gecen hafta film taktirdim arabaya..acaba onunla alakali olabilir mi? Ama oyle de olsa arabanin cami hep onerdi..sanirim anlik bir sapitma durumu oldu.. tesekkurler arkadaslar

Geçmiş olsun tekrardan bir takılma oldu sanırım

Geçmiş olsun tekrardan bir takılma oldu sanırım

Bugun de cam aciliyor ama kapanmiyor.
Sanirim film cekilirken sorladilar biyerleri.. zaten olk film cekilirken sag arka kapi fitilini zor cikarmislardi..film tutmayinca yenilediler. 2.sinin basinda duramadim...ben filme bagliyorum..inerken normal iniyor..zorlanma falan olmadan ama bu sefer yukari cikmasinicin kapiya bir kac kere vuruyorum sonra cikiyor..jem on kumanda hem arka kumandada da aynisi oluyor..servise gidecem p.tesi bakalim ne diyecekler

Geri
Üst Alt