cam kaldırma modülü | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir

cam kaldırma modülü

Konu, 'Cordoba' kısmında ofaltindal tarafından paylaşıldı.

 1. ofaltindal

  ofaltindal SCW Üyesi

  185
  110
  43
  arkadaşlar cordobasına yada seatına cam kaldırma modülü taktıran var mı? malüm bizim cordobalarda kumandadan cam kaldırma yok modül taksak nasıl olur acaba fikri olan varmı?
   
 2. mht83

  mht83 SCW Üyesi

  160
  27
  28
  Dostum ben cenmax 942b alarm taktırdım. Alarm montajını yaparken modüle gerek kalmadan cemları kaldıracak şekilde canbus bağlantısınıda yaptı usta. alarmın güzelliği aracın kendi anahtar kumandasından çalışıyor. Kitlendiğinde camları otomatik kaldırıyor fakat açamıyor.
   
 3. ofaltindal

  ofaltindal SCW Üyesi

  185
  110
  43
  ben alarm taktırmak istemiyorum olup olmadık yerde çalıyo insanın canını sıkıyo cam kaldırma modülünü sadece araçtan indiğimde kimi zaman arka camları kapatmayı unutuyorum onun için düşünüyorum. cam kaldırma modülü de zaten aracın kendi kumandasıyla kapıları kilitlediğimizde açık camları kapatıyo extra bi kumanda falan istemiyo yani. ama şu canbus bağlantısı dediğin olay ne onu bi açıklayabilirsen sevinirim.
   
 4. mht83

  mht83 SCW Üyesi

  160
  27
  28
  canbus aracın elektronik konfor ünitelerinin kontrol edildiği bir nevi işlemci. Cam modülleri bildiğim kadarıyla bir alarm ünitesine bağlı olmak zorunda... yanlış biliyorda olabilirim. araştırmak lazım.
   
  Bunu beğendi. ofaltindal bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş