Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

cam kaldırma modülü

ofaltindal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cordobasına yada seatına cam kaldırma modülü taktıran var mı? malüm bizim cordobalarda kumandadan cam kaldırma yok modül taksak nasıl olur acaba fikri olan varmı?

Dostum ben cenmax 942b alarm taktırdım. Alarm montajını yaparken modüle gerek kalmadan cemları kaldıracak şekilde canbus bağlantısınıda yaptı usta. alarmın güzelliği aracın kendi anahtar kumandasından çalışıyor. Kitlendiğinde camları otomatik kaldırıyor fakat açamıyor.

ben alarm taktırmak istemiyorum olup olmadık yerde çalıyo insanın canını sıkıyo cam kaldırma modülünü sadece araçtan indiğimde kimi zaman arka camları kapatmayı unutuyorum onun için düşünüyorum. cam kaldırma modülü de zaten aracın kendi kumandasıyla kapıları kilitlediğimizde açık camları kapatıyo extra bi kumanda falan istemiyo yani. ama şu canbus bağlantısı dediğin olay ne onu bi açıklayabilirsen sevinirim.

canbus aracın elektronik konfor ünitelerinin kontrol edildiği bir nevi işlemci. Cam modülleri bildiğim kadarıyla bir alarm ünitesine bağlı olmak zorunda... yanlış biliyorda olabilirim. araştırmak lazım.

Geri
Üst Alt