Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam halat tamiri için usta

seyyah abi ankara ivedik ya da şaşmaz da oto camcıları var tavsiyem oto camcısı ya da kaportacı bu işin ehlidir.usta tavsiye edemıyorum çunku bilmiyorum :) halata noldu da halatın tamiri istedin...geçmiş olsun
ayrıca senden ricam ;kendınızı ifade eden bir avatar bir resim koyarsanız profilinize daha ii olacaktır tşkler

seyyah abi ankara ivedik ya da şaşmaz da oto camcıları var tavsiyem oto camcısı ya da kaportacı bu işin ehlidir.usta tavsiye edemıyorum çunku bilmiyorum :) halata noldu da halatın tamiri istedin...geçmiş olsun
ayrıca senden ricam ;kendınızı ifade eden bir avatar bir resim koyarsanız profilinize daha ii olacaktır tşkler
Saol @kirlisakal sağ on cam yukari düğmesine bastigimda önce yarisina kadar yukari sonra kendi kendine asagi iniyordu 2 kere boyle oldu 3 uncusunde cit sesiyle asagi indi
Aslında gecen sene yazin ayni durumla yine karsilasmistim ayni camdan kendim kapinin içini soktum gres yağla yaglamis ve sorunu cozmustum birkaç güne kadar idare etti gene ayni işlemi uygulamaya niyetlendim ancak dayanamadı
Aslında gözüm kesse tamir setini alip yapcamda beceremem galiba
Bu sorunla karsilasanlar (zaten bu aracin kronik sorunu ) genelde ustanin isini iyi yapamadigindan kisa bi sure sonra tekrarlıyor oyuzden tecrübe etmis iyi ustaya rastlamis arkadaşlar varsa tavsiye bekliyorum... Saygilar hepinize kazasiz belasiz surusler
hayattan zevk almaniz dileğiyle...

Geri
Üst Alt