Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmini sökmek

aylmz07

Kayıtlı Üye
1 aylık sıfır aracıma cam filmi takdırdım takan adam malesef iyi iş çıkarmamış çizik çizik olmuş çoğu yerişimdi filmi söktürsem iz vs bişey kalırmı tekrardan işini iyi yapan birine yeni bir film taktırmak istiyorum
Ayrıca bu işi antalyada yaptıracağım bildiğiniz bir yer var mı ?

İşi iyi bilen birine yaptir hocam.İz kalmaz.Kendin sökme arka camda varsa orda rezistanslar var sıkıntı yasama.Antalya icin adres veriyorum umarim forum adminimiz kızmaz herhangi bir reklam konusu değildir.
KARAYEL

ELEKTRONİK – AKSESUAR – Oto Cam Filmi
Cumhuriyet Mahallesi Eski Sanayi Sitesi 663 Sokak No.39

Muratpaşa / Antalya

Tel: 0242 346 07 72

Gsm: 0541 309 07 07

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo

İşi iyi bilen birine yaptir hocam.İz kalmaz.Kendin sökme arka camda varsa orda rezistanslar var sıkıntı yasama.Antalya icin adres veriyorum umarim forum adminimiz kızmaz herhangi bir reklam konusu değildir.
KARAYEL

ELEKTRONİK – AKSESUAR – Oto Cam Filmi
Cumhuriyet Mahallesi Eski Sanayi Sitesi 663 Sokak No.39

Muratpaşa / Antalya

Tel: 0242 346 07 72

Gsm: 0541 309 07 07

Seat ibiza 2004 1.4 lt 101 Hp Signo

Hocam yer sizin mi? ya da sizin selamınızı mı söyleyeyim bu aralar antalyaya gidince yaptırmayı düşünüyorum da iyi bir iş çıkarsın anlayacağınız

Geri
Üst Alt