Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filminden Ceza Yedim.

buz muydu neydi orda bi mekanı iştiare var orası o zaman ışıklara gelmeden..
genelde ışıklardan sonra olurdu..şansına takmışlar da kafayı sana.. :S
ben emniyette polisin kucağına koşturdum resmen yalvar yakar bıraktı adam 1.koprüde.. :D

ne mutlu valla ceza yememişsiniz..inşallah yemezsiniz de...
valla satışı bu kadar keyfi ve karlı olan bir işin cezası da bir o kadar keyfi ve bir o kadar karlı...çok ilginç bir keyif.

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

senin lisen neresidir yawrum bilmem.

ilk mesajda yazdiğim gibi cadde üzerinde göztepe iışıklar / Mercedes'in olduğu nokta...

gecen hafta cıktım evden batunun fıltreyı denıyorum gun ıse haftanın ılk ıs gunu pazartesı gecesı sanırım 21 olması ... altınkek'ın karsı sokagından cıktım bızım evın sokagına dogru gelıyorum ama en sag serıtten beklıyorum trafık kesılıyo oyle bır yuklenıyorum tam bızım sokaktan gırıcem batu devam et ısıklardan gırersın dedı tamam dedım bekledım yıne bır yuklendık baya ıyı derken bı baktım senın cevrıldıgın yerde 2 ekıp otosu 3-4 araba cevrılmıs ve hepsıde hafıf modıfıyelı onuda gectım cam fılmsızı yok ama esas bomba malum batunun arabası:D ahan dedım sıctık cunku bıze geldıgınde aradı gel suprızım var ne dedım ıste bu fıltre olayı bende bı ınmıstım pıjamam terlıkler ve thı**** sadece yanımda evın anahtarı yanımda ne ehlıyet ne para nede telefon var:D adamlar o sana dedıgım yerde hep cevırme yapıyo bak bugun sende oraya dusmusun o gun ben en sagdan en sola bır kacısım vardı oyle boyle degıl az kalsın basımıza bela alıcaktık bızde ... bu olayı sana kısaca cevırme var bızım evın orda dıkkat et olarak anlatmıstım erya'da:(

Gecmıs olsun yawru,can sıkıyo boyle seyler.Iyıce abarttılar artık yok araban modıfıyelı yok fılmlı dıyıp ceza kesme olayını.Babamızın parası bolsa bu ulkede bzde bınerz sımsıyah fılmlı Suv lara spor arabalar kafamız rahat olur ( !)

volkanım gecmıs olsun
umarım tekrarı olmaz

Geçmiş olsun Volkan ya verirsin cezanı ama önünden geçen arabalar adama koyuyor,haksızlık işte...

geçmiş olsun ama bizde kanunlar böyle yürüdükçe daha neler olacak........ bugün köprüde yanımdaki clioyu çevirdi camlarında sadece film vardı üşenmedi peşinden geldi sağa çek dedi ve köprüde aldı camları baya koyuydu başka bişey yoktu... çok sinir bozucu bir durum.... ödüm koptu bana dalacak diye :D

volkancım çok geçmiş olsun.benimde hep korkumdur cam filminden ceza yemekten ziyade filmleri söktürmekle uğraştırmaları.hatta biraz önce bostancı sahil çevirmede durdum.yanımda 2 tane kız arkadaşım vardı.polis amcam camlar ne böyle dedi.kızlara dua et dedi güldü bıraktı.yoksa bende nerdeyse yicektim ceza.büyütülecek birşy değil ama can sıkıcı bi durum

Geri
Üst Alt