Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filminden Ceza Yedim.

ya valla dinç , araba öyle bir yerde duruyodu ki içine tam ışık girmiş cam hafif siyah duruyordu..sanki 0,5 film çektirmişsin gibi duruyodu....abi bak allahşkna buna kesme ceza yapma koyu diil bunlar falan dedim..
sonuç olarak çektirmişsin film dedi..yapcak bişey yok yasa ortada dedi...
ananızın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ dedim..neyse canım iyi oldu..bi 100 lira vericem ben..ama bi memuru pazatesi sabahı işinden edicem bütün gün uğraştiricam..özellikle de yavaş kullanicam delirsin...

Hmm anladım Volkan yani en düşük numara olsa bile istiyen polis cezayı yazar diyosun :) ozaman taktırmama düşüncemi değiştirmeme gerek yok :p Ben 1 numaraya mı ne izin veriyolar diye duymuştum da demek polis beyler isterlerse kesiolar cezayı, uuraştırıolar insanı.. Bana düşmez ama genede bence sen memuru işinden falan etme boşver. Adamın ailesi, çoluu çocuu vardır ekmeinden etme, büyüklük sende kalsın, başka şekilde Allahından bulur zaten..

pardon yau yazdiğim yanliş anlaşilmiş..işinden edicem dediğim,önündeki işini gücünü birakicak..benim işimle ilgilenicek baabındaydı..kimsenin ekmeğiyle oynamadim oynamam da...yazıktır derim geçerim..

pardon yau yazdiğim yanliş anlaşilmiş..işinden edicem dediğim,önündeki işini gücünü birakicak..benim işimle ilgilenicek baabındaydı..kimsenin ekmeğiyle oynamadim oynamam da...yazıktır derim geçerim..

Hii tamam ozaman sorun yok. Ben yanlış anladm.. :)

ben sana daha gecen hafta soyledım bızım evın burada bıle artık cevırme var dıe nıe dınlemedın merak edıyorum?

arabadan soğuturlar adamı bunlar ya...geçmiş olsun Volkan...

bugun oglumu hastaneye gotururken yolda trafık polısı durdu arkadan plakayı anons edıyor saga cek dıye cektım aracta egzos jant lastık cam fılmı ne ararsan var dıyor bende hepsı orjınal parca tek cam fılmını ben cektırdım oda ufak oglum ıcın dedım adam ınanmadı gel bak arka koltukta oturuyor dedım gıdıp gorelım dedı kapıyı actım bızım ufaklık annesının kucagında polıs memurunu gorur gormez bır parmak ısaretı yapmaz mı ıcımden ayvayı yedık dıye dusunceler gecıyor adam gulmeye basladı daha sonra bana dondu hadı arabana bın bas gıt dedı acayıp rahatladım.Isın kısası oglum bugun trafık polısının elınden kurtardı.Yazın gercekten o rahat etsın dıye cam fılmı yaptırmıstım kendı keyfım ıcın degıl

ben sana daha gecen hafta soyledım bızım evın burada bıle artık cevırme var dıe nıe dınlemedın merak edıyorum?

olm saat 20:00 da göztepede çevirme nerde görülmüş?
evimin 1 üst sokağina çikartamicakmiyim arabayi...
ya da mecburi şekilde cadde üzerinden kadıköye gidemicekmiyim günün herhangi bir saatinde..
bu ne ya...saat 20:00 de çevirme yapan 19:00da da yapar...
yok yok bu böyle olmicak..şu askerlik şubesi işlerini bitiriyim sıra cam filmini ruhsata işletmeye geldi...eziyetli de olsa yapicam...daha geçen hafta dedim..arabamin herşeyi orjinal..polisin tek ceza kesebileceği nokta filmler dedim...şom ağzimi açtim ve oldu...şimdi onu da engellicem...ya da pazartesi günü arabamda benle gidecek memurla kanka olucam başka çaresi yok..

---------- Post added at 00:14 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

arabadan soğuturlar adamı bunlar ya...geçmiş olsun Volkan...

sağol erkin.soğumadim abi..kinlendim nefret ettim..yok ama inadım inattır bunun da çaresini bulucam , onlar çirkinleşiyosa ben daha çok çirkinleşicem..

olm saat 20:00 da göztepede çevirme nerde görülmüş?
evimin 1 üst sokağina çikartamicakmiyim arabayi...
ya da mecburi şekilde cadde üzerinden kadıköye gidemicekmiyim günün herhangi bir saatinde..
bu ne ya...saat 20:00 de çevirme yapan 19:00da da yapar...
yok yok bu böyle olmicak..şu askerlik şubesi işlerini bitiriyim sıra cam filmini ruhsata işletmeye geldi...eziyetli de olsa yapicam...daha geçen hafta dedim..arabamin herşeyi orjinal..polisin tek ceza kesebileceği nokta filmler dedim...şom ağzimi açtim ve oldu...şimdi onu da engellicem...ya da pazartesi günü arabamda benle gidecek memurla kanka olucam başka çaresi yok..

Gecmıs olsun ama bunlar olagan seyler yapılcak tek sey ya sokucen yada ısletılıyormu bılmıyorum ama ısletcen

olm benim lisenin orda çevrildiysen orda haftasonları nerdeyse sabaha kadar çevirme var lan..Cuma Cumartesi sakat orası..

bugun oglumu hastaneye gotururken yolda trafık polısı durdu arkadan plakayı anons edıyor saga cek dıye cektım aracta egzos jant lastık cam fılmı ne ararsan var dıyor bende hepsı orjınal parca tek cam fılmını ben cektırdım oda ufak oglum ıcın dedım adam ınanmadı gel bak arka koltukta oturuyor dedım gıdıp gorelım dedı kapıyı actım bızım ufaklık annesının kucagında polıs memurunu gorur gormez bır parmak ısaretı yapmaz mı ıcımden ayvayı yedık dıye dusunceler gecıyor adam gulmeye basladı daha sonra bana dondu hadı arabana bın bas gıt dedı acayıp rahatladım.Isın kısası oglum bugun trafık polısının elınden kurtardı.Yazın gercekten o rahat etsın dıye cam fılmı yaptırmıstım kendı keyfım ıcın degıl

ne mutlu valla ceza yememişsiniz..inşallah yemezsiniz de...
valla satışı bu kadar keyfi ve karlı olan bir işin cezası da bir o kadar keyfi ve bir o kadar karlı...çok ilginç bir keyif.

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

olm benim lisenin orda çevrildiysen orda haftasonları nerdeyse sabaha kadar çevirme var lan..Cuma Cumartesi sakat orası..

senin lisen neresidir yawrum bilmem.

ilk mesajda yazdiğim gibi cadde üzerinde göztepe iışıklar / Mercedes'in olduğu nokta...

Geri
Üst Alt