Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi

Ekli dosyayı görüntüle 20484

SelamunAleyküm 2 gün önce aracıma cam filmi çektirdim ama bilmeden etmeden 5 numara çektirdiğimi öğrendim bu kadar koyu olmasından dolayı cezai bir yaptırım, muayeneden geçememe gibi bir durum söz konusu mu

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

5 numara filmle sen nasıl görüş sağlıyosun
En fazla 3 numaraya kadar hafif kusurla geçersin.
Hadi sen bılmıyosunda çeken andaval mı bilmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı yere gidip söktürüp 2 yada 3 numara yenisini yaptırtın.

@catres e tamamen katılıyorum bu işlemi yapan arkadaş sizi uyarmadı mı çok kalın ve koyu olacağını 2 ya da 3 numara yaptırmanızı onerırım

Ekli dosyayı görüntüle 20484

SelamunAleyküm 2 gün önce aracıma cam filmi çektirdim ama bilmeden etmeden 5 numara çektirdiğimi öğrendim bu kadar koyu olmasından dolayı cezai bir yaptırım, muayeneden geçememe gibi bir durum söz konusu mu

o diil de kötü gözle de bakılıyor emniyet teşkilatı icersinde bu durumu her uygulamada cevrilirsin şüphe arz eden bi durum bencede söktürüp 2 veya 3 kullanmalısın. muayeneden gecmeyebilir ama polis ceza yazmaz

Geri
Üst Alt