Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam Filmi

Aynen Volkan dediğine katılıyorum çok mantıklı geldi 2 numara olursa arka taraflar yukardan içeri güneş aldığında daha koyu gözükücek yarım filmcilerle konuşup karar vermek lazım ama ön tarafya 1 mi 0.5 mi hala kararsız kaldım...

---------- Post added at 20:12 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

valla Dou yarın yarım yaparsan ön camı duruşuna ve karanlığına göre ben de düşünücem öne bende yok çünkü..polislerle sorun yaşamamak için yaptırmadım..

---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

Dou arkalar renkli mi senin Leon'lar gibi..
eğer öylese kombinasyon yapmak gerekicek zaten..

Aynen arkalar Leon gibi ö yüzden kombinasyon şart zaten...

Dou bu işi yorumla yapmayalım istersen senin filmler aynı zamanda güvenlikli film olacağı için normalden koyu oluyor diye biliyorum. Yarın sabah erkenden adamları arar en açık ve onun bir üst tonu haricinde elinde ki tüm numuneleri getirmesini söyleriz koyar arabanın üzerinde bakar karar veririz Çok koyu yapıp "aman orada polis mi var ? hah şimdi beni çevirirler" stresi yaşaya yaşaya arabandan soğursun valla onun için en iyisi dene ve yanıl derim ben

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

Burada herkes bir yorum yapacaktır kendi zevk ve tercihi doğrultusunda bu da senin iyice kararsız kalmana sebep olacaktır diye düşünüyor ve ben yorum yapmıyorum Doğu

olm ordan güneş burdan ışık diye düşünürsen olmaz.. :D
benim yanlar sana göre 3 önde hiç bişi yok ama polis davasına çekiniyorum..
kaldıki eğer yanlar koyu olursa ve önde de en az yarım olursa aracın içi daha karanlık olucak öyle ya da böyle sen öne 1 bile yapsan karşıdan güneş geldiğinde ön cam zaten daha açık görüncek ondan kaçamazsın kaçmak için hepsini aynı yapmak zorundasın..

Dou bu işi yorumla yapmayalım istersen senin filmler aynı zamanda güvenlikli film olacağı için normalden koyu oluyor diye biliyorum. Yarın sabah erkenden adamları arar en açık ve onun bir üst tonu haricinde elinde ki tüm numuneleri getirmesini söyleriz koyar arabanın üzerinde bakar karar veririz Çok koyu yapıp "aman orada polis mi var ? hah şimdi beni çevirirler" stresi yaşaya yaşaya arabandan soğursun valla onun için en iyisi dene ve yanıl derim ben

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

Burada herkes bir yorum yapacaktır kendi zevk ve tercihi doğrultusunda bu da senin iyice kararsız kalmana sebep olacaktır diye düşünüyor ve ben yorum yapmıyorum Doğu

Tamamdır Abi ozaman yarın en iyisi deneme yanılma yapalım ona göre karar verelim güvenlik daha koyu oluyorsa 0.5 ozaman mantıklıdır...

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:17 ----------

kaldıki eğer yanlar koyu olursa ve önde de en az yarım olursa aracın içi daha karanlık olucak öyle ya da böyle sen öne 1 bile yapsan karşıdan güneş geldiğinde ön cam zaten daha açık görüncek ondan kaçamazsın kaçmak için hepsini aynı yapmak zorundasın..

Ozaman Yiğidom yarın deneme yanılma yapıcaz numunelerle ona göre karar vericez... =)

chip uzmanindan sonra film uzmani da oldu başimiza hadi hayirlisi:eek:

chip uzmanindan sonra film uzmani da oldu başimiza hadi hayirlisi:eek:

ahah alanına mı girdik yavrum..
bildiğimi söylüyorum bu kadar zor bişi değil zaten..
aracına film yaptırmak bilinçli tercih yaparak fikir edinmen konusunda yeterli zaten.. ;)

itirazı olan.. :D :D

Dogukan benden söylemesi, yarım yap. Bir arkadaş yanları 2 en önü de 1 yaptı geceleri önünden geçen insanları zor görüyomuş :D

Benim yanlar 1 en ön yarım, tam olması gerektiği kadar. Sabahları içi görünüyo ama çok değil. İçerden bakıldıgında ise ilk 2-3 günden sonra alışınca sanki cam filmi yokmuş gibi sürüyosun arabayı.

Akşam üstü saat 6 civarı çekilen bir fotograf:

ewerwerwerwer.jpg

İki aracın da ön cam yarım. Benmkisinin yanlar 1 diğerinin yanlar 2.

img3501k.jpg

Bu resimde de en soldaki 2 arabada ön camlarda film yok. Ortada benimkisi zaten. Yanımdaki ön yarım yanlar 2. En sagdaki ise ön 1 yanlar 2. Görüldüğü gibi onun içerisi hiç görünmüyo gibi bişey.

Melih Gülme komsuna gelir basına demişler :D

Işıklandırmaların az oldugu yerlerde on cam filmi bende sorun yaratıyor kac kişiyi teget gectim sayısını bende bilmiyorum bizim insanlarımızda yolun ortasından gitmeye bayılıyorlar nede olsa araba vuramaz bana yavaslar mecburi mantıgıyla hareket ediyorlar bir yandan da dogru mecburi yavaşlıyoruz :)

Valla Yiğit adamların işine karışıp Dou yu kararsız bırakırsan harbiden bozuşuruz haberin olsun canımı sıkma sakın zaten yarın yoğun bir gün olacak bir de senin hapır sapır yorumlarla adamları deli etmene hayatta müsaade etmem. Tepemi attırmayın valla atölye ye girişi çıkışı yasaklar doğuş gibi yaparım haberiniz ola. Arabanızı bir teslim ederken birde alırken görürsünüz o kadar.

dou benım arkadasımda on camda 1 var yan camlarda 3 var gayet gece gıderken zorluk cekersın onun dısında yan camlarında cok koyu olması baya zorluk cekıyorusun gece kullanırken yaptırmadan once bunları unutma ayna vs kullanamıyorsun:)
hadı hayırlı olsun kardesım

Saol kardeşim bunlar dikkat edilmesi gerekilen konular... =)

Geri
Üst Alt