Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam fılmı

arkalardaki orijinal rengin aynısından ön iki cama yaptırdım..dışarıdan içerisi gayet görünüyor ama gece filan çevirme görürsem mutlaka ön camları sonuna kadar indiriyorum :) arkalara bakarsa da orijinal fabrika çıkışı zaten :) misal az önce Ortaköy'de çevrildim, alkol kontrolünden sonra iyi geceler dediler sadece :)

İlk ceza 140TL + 20 ceza puanı ardından 7 gün içinde filmleri söktürüp temiz raporu almanız gerekmektedir. 7gün içinde yapmazsanız 8.gün aracınız trafikten men olacaktır ve ilk çevirmede çekiciyle otoparka çekilecektir :) sonrasında filmleri söktürüp trafik tescilden temiz raporu alıp otopark parası ve çekici parasını ödeyip aracınızı çıkaracaksınız :) Bana oldu :) İlk çevirmede değilde teybim çalındığında plakayı anons ettiklerinde trafikten men olarak görünüyordu.

trafikte fazla filmsiz araç yok valla standart gıbı bırsey oldu polıs yakalayana kadar forever fılm :) kasmaya gerek yoK.D

Bilmedigim icin soruyorum, film sadece on camlar icin mi yasak yoksa hepsi icin mi? Eger cevap hepsi ise; bizim Leon'larin arka camlari fabrika cikisi koyu renkli, polis durdurdugunda arka camda film var diye tutturursa film olmadigini nasil ispat ederiz, ayni soru muayene icin de gecerli.

Bilmedigim icin soruyorum, film sadece on camlar icin mi yasak yoksa hepsi icin mi? Eger cevap hepsi ise; bizim Leon'larin arka camlari fabrika cikisi koyu renkli, polis durdurdugunda arka camda film var diye tutturursa film olmadigini nasil ispat ederiz, ayni soru muayene icin de gecerli.

camın köşesinden maket bıçağı tarzı bişiyle film olmadığını kanıtlayabilirsiniz..
velakin polisler de muayene yapanlar da anlar zaten..

Geri
Üst Alt