Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cam filmi yasağı kalkıyor..

kibar olanlarıda var ama , geçen önümüzde bir trafik polis arbası yavaş yavaş ağır ağır gitti önümüzde trafikte sıkışık önü biraz boş kasti olarak gaza basmadı. birşeyde diyemiyorsun polis anında ceza yazar. :)
emin ol sana gıcıklık olsun diye yapmıştır. işi yok ya

Hertürlü filmsiz dolaşmamsöktürsün gider gene taktırırım perdesiz evmi olur:eek:

Bu haber gectigimiz agostos ayinin haberi ama hala resmi olarak bir aciklama gelmedi. Bende gecen hafta cektirdim valla dayanamadim.Bayada koyu arkalar 3 on yan camlar 2.Arka taraf zaten siyah camdi 3 numara filmle 5 oldu:)

genelleme yapmak doğru değil, bu meslekte anlattığın gibi olanlar kadar üniversite mezunu, insana saygılı, kibar olanları da var. ceza yazar neden yazdı olur, yazmaz polis bunları görmüyormu olur. 2.500 tl aldığını söylemişsin, maaşını biliyorsan calışma şartlarını ve saatlerini de umarım biliyorsundur. olayı sadece kendi açımızdan değerlendirmeyelim.
kardeş sen efendi bi polis memuru göster 1 kilo baklavayla gidicem ziyarete bizde marsta yaşamıyoruz bayrampaşalıyız

Hertürlü filmsiz dolaşmamsöktürsün gider gene taktırırım perdesiz evmi olur:eek:

yaptırmayı istiyorum ama arka camlar zaten koyu yeşil lazer karartma babam ne gereği var diyor , o camlar siyah olmalıı. :) aslında arkalara koyu önlerede enn açığından yaptırsak süper olur. bizim 2 tane leonumuz oldu oda 1.4 tsı style şuankiyle birebir aynı 2010 modeldi arabayı babam arkadaşına satmıştı arabanın camları filmleyip plakalığını sökmüştü bide cila yaptırmıştı gözlerimi alamıyordum arabadan çok hoş duruyor leonun şuanki kasasında cam filmi. bi ara polis çevirirse soracağım kalktı mı die. :)

Ben film çektirecektim işten fırsat olmada hala duruyor :D trafikte akrabam vardı ona sordum bu olayı 2 numaraya kadar bir şey demiyorlar aslında dedi ama bazıları abartıyor en ön cam felan kapkara ön büyük cam hariç 2 numara filme ses çıkarmıyorlar dedi

Ben film çektirecektim işten fırsat olmada hala duruyor :D trafikte akrabam vardı ona sordum bu olayı 2 numaraya kadar bir şey demiyorlar aslında dedi ama bazıları abartıyor en ön cam felan kapkara ön büyük cam hariç 2 numara filme ses çıkarmıyorlar dedi

[MENTION=5017]Absolut[/MENTION] Barış Senden Bahsediyor Fatih Kardeşimiz:D

Geri
Üst Alt